Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Hogyan öltözködtök...

Lányok/nők! Hogyan öltözködtök nyáron, tavasszal, hogy ne terrorizáljanak titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a meleget és azt ha melegem van, ezért nem hordok hosszúnadrágot 25 fok felett, mert meleg, de rövidnadrágban és olyan ruhában ami már nem meleg abban meg nem lehet közlekedni békésen, mert állandóan beszólogat sok perverz, primitív alja ember. :(


Rettegve megyek ki az utcára nyáron, már előre gyomorgörcsöm van a nyártól az ilyen beszólogatós aljadékok miatt. :(


2017. febr. 11. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Én is lenge ruhában megyek meg sortban meg ilyenekben. De nekem még soha életbe nem szóltak be.
2017. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jó városban élhetsz. Itt rengeteg a leépült, részeg, ostoba ember vagy roma. :(
2017. febr. 11. 19:33
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek sehova, vagy ha muszáj, inkább szenvedek hosszúban. Nekem is gyomorgörcsöm van.
2017. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Na ezaz, azért szenvedjek, mert nem bírja tartani a pofáját a sok retardált?... :O
2017. febr. 11. 20:15
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Térd fölé érő szoknya jut így eszembe mert rendesen takar viszont alá mégis bejut a levegő.
2017. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ízlésesen öltözködöm, combközépig érő szoknyákat hordok, nem pakolom ki a berendezést és csakis saru vagy tornacipő jöhet szóba, magassarkú nem.

Eleinte feszengve éreztem magam, féltem is elmenni kétes kinézetű emberek előtt, hiába nem volt ribis a külsőm, csupán nőies, mégis csak egy darab húsnak tekintettek amit meglehet hágni.


Volt is egy számomra ijesztő esemény ezzel kapcsolatban. A vége az lett, hogy majdnem sírva mentem az utcán.


Aztán elgondolkoztam, hogy csupán azért ne legyek nőies, azért süljek meg hosszúnadrágban és garbóban, mert néhány barom nem képes kultúráltam viselkedni? Megtanultam hogyan hagyjam figyelmen kívül a beszólogatásokat. Persze volt olyan alkalom is mikor rossz kedvemben fogtak ki és visszaugattam nekik nem túl szépen. Igyekszem olyan helyeken menni, ahol sok ember van és kerülöm a kisutcákat.

2017. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

el kell sajátítanod egy bizonyos attitűdöt. :D

meg kell tanulni meg se hallani kb. régen engem is zavartak ezek, aztán én is arra jutottam, hogy pár senki miatt nehogy már ne öltözhessek fel úgy, ahogy nekem tetszik.

2017. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg manapság azt is figyelni kell, hogy ha lépcsőn mész fel, ne fényképezzék le a segged. Bárcsak 20 fok lenne egész nyáron.
2017. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Hordj akkor kevésbé rövid, de lengébb anyagú gatyákat, szoknyákat; vászongatya ami térdig ér például.
2017. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt hiszik, hogy csak a villantós szoknyákban és nadrágokban szólják meg a nőket, azok kicsit sem ismerik ezt az egész helyzetet...
2017. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!