Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te mit reagálnál olyankor, ha...

Te mit reagálnál olyankor, ha valakivel, akivel egy légtérben kellene lenned (hosszú ideig, akár órákig) ugyanazt a ruhát vennétek fel aznapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez kínos?
2017. febr. 18. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
De hogy férnénk bele abba a ruhába ketten?
2017. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés pedig 10 perce olvasom de hiaba😞 miaz hogy ugyanazt? Mihez képest ugyanazt?
2017. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Vagyis te is meg a másik lány is tök egyforma ruhát viselnétek?

Nos személy szerint engem nem érdekelne, csak megerősítené a sejtésemet, hogy lám az vagyok ami nem akartam lenni. Tömegtucat lány. Tucat divattal, tucat frizurával.. Semmi különlegesség. Hát ilyen is van.

Ha veled történt akkor jobb ha te is elfogadod a tényt, hogy tucat vagy mint a másik lány.

2017. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszoló mondja jól. Nem komplett outfitre gondolok, csak arra, hogy egy ruhadarabotok teljesen egyforma, mert ugyanaz tetszik nektek, és tudat alatt összeöltöztetek.
2017. febr. 18. 16:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tartanám kínosnak. Inkább rögögnék egy jót a másik lánnyal esetleg fotózkodnék is vele ha ismerem.
2017. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De amúgy igazatok van, kicsit rosszul fogalmaztam a kérdésben.
2017. febr. 18. 16:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem kínos?
2017. febr. 18. 16:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kínos.

Lehet versenyezni, hogy kinek áll jobban 😃😂

2017. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kínos, az szerinted kínos ha két embernek ugyanaz tetszik?
2017. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennek elég kicsi lenne az eséje.

Utcán sem szoktam ugyanolyat látni máson, ami nekkem is van, nem hogy egyszerre vegyük fel és egy légtérben legyünk.

2017. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!