Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen ruhát...

Lányok! Ti milyen ruhát venétek fel táborba? Ami csini is, de azért kényelmes!

Figyelt kérdés
A válaszokat köszi:)13L

2017. febr. 18. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt például nem, mert túl rövid

2017. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


De ezt igen, mert nem dekoltált, nem túl rövid, egyszóval nem villantós, tehát tökéletesen megfelel a célnak 😃

2017. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Előző vagyok, erre a ruhára gondoltam, csak elrontottam a linket.

2017. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Időjárásnak megfelelő hétköznapi ruhákat viseltem anno, ha a program megkövetelte akkor annak megfelelőt. Pl városnézésre szinte bármi jó, ha teszem azt elvisznek kalandparkba, vagy valamilyen interaktív programra akkor a szoknya és a nyitott cipő kizárható.

A csini meg kinek mi, plusz mindenből van milliónyi fazonú és színű.

A papírtalpú vékony pántos szandálokat hanyagold ha hosszú gyalog útra mentek, mert a nap végére a lábad le fog szakadni, rosszabb esetben meg a szandál rólad.

2017. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Overál esetleg.. de attól függ, milyen tábor.
2017. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy igen 😃 ha fát kell mászni, földön kell kúszni, akkor felejtsd el azt a ruhát amit linkeltem.

Persze oda/visszaúton már lehet csinosabban öltözni, de praktikussági szempontból mégiscsak meg kell gondolni, hogy amikor ott vagy mit veszel fel.

Legyen mindenféle cipőd, na persze nem 10cmes magassarkúra gondolok.

2017. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!