Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt már, hogy nem birtad...

Volt már, hogy nem birtad tovább magassarkuban? Hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szalagavatón, amikor a szalagtűzéshez 45 percet álltunk, azt elég nehezen viseltem. De levenni elég gáz lett volna, szóval próbáltam kicsit mozgatni, felváltva terhelni a lábaimat, hogy kibírjam. Ballagáson hasonló volt a helyzet, de ott elvesztem a tömegben, úgyhogy levettem.

Ha tudom, hogy sokat kell mennem, akkor nem magassarkút veszek, mert tuti nem bírnám.

2017. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Rendezvényen. Amíg állni kellett szenvedtem. Amikor le lehetett már ülni, akkor kiléptem belőle. Az asztal alatt nem látszott.

Buli végére is volt, hogy nagyon fáj. Mezítláb mentem tovább. Nyár volt, jó idő, úgyhogy nem lett semmi bajom.

De állva is volt, hogy már kibújtam belőle. Tömegben nem látszott. Felváltva kiléptem egyszer az egyikből, aztán a másikból, mert teljesen mezítláb nem akartam a földön állni. Csak egy kicsit, amíg megtornáztattam a lábfejem, hogy ne legyen olyan elgémberedett.

2017. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sosem voltam egy magassarkús nő, viszont egyszer egy szórakozóhelyre elmerészkedtem benne. Hazafelé mezítláb sétáltam.. esőben..
2017. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt. Akkor fogadtam meg, hogy soha többet nem veszek kínaiba cipőt...

Egy fekete magassarkúról van szó, imádom egyébként, de csak nézni... Akárhányszor felvettem kb fél óra után már sírni tudtam volna a fájdalomtól. Valami rendezvény volt, utána barátnőmmel sétáltunk az utcán és egyszerűen levettem. Ha kutyagumiba lépek, se érdekelt volna...

2017. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Hívtam egy taxit.
2017. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Évzáró.Egyik lábamról a másikra álltam,picit (ne vegyék észre) kijebb csúsztattam a lábam.
2017. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Levettem. Nem vagyok szívbajos, nem gyötröm magam feleslegesen. Persze jobb, ha csak ücsörögni kell benne, de volt már, hogy séta közben vettem le. Elég undi lett utána a harisnyám, ment a kukába, meg kellett egy kiadós lábfürdő, de jobb volt, mint szenvedni.
2017. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint az itt leírtak.

Van egy szép magassarkúm, ami csak egy ideig kényelmes, utána már nagyon nyúzza a lábam, olyan,mintha égetné(pedig harisnya van rajtam azzal) fájdalmas hosszabb távon menni benne. Na szóval azt egyszer felvettem egy rendezvényre, gyalog mentem(én hülye) Odamenet nem volt vészes, rendezvényen ültem szerencsére, hazafele menet már úgy fájt benne a lábam, hogy úgy mentem mint,aki nem tud benne járni.. Szörnyű volt.( levenni nem tudtam,mert tél volt)

2017. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszer volt rajtam életemben, egy fellépésen, agyondicsérték meg minden, de csak a fájdalomra tudtam gondolni. Pedig nem is volt annyira magas a sarka. Hazafelé mezítláb mentem.
2017. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Levettem. Esküvőn mezítláb táncoltam - bár kb. minden nő :)

Meg egyszer nyáron vettem egy 500 forintos flip-flopot, mert a cipőmben tuti meghaltam volna, mire hazaérek.

2017. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!