Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok 1 része miért nem...

A lányok 1 része miért nem hord fülbevalót? 19/F

Figyelt kérdés
A lányok nagy többsége miért nem hord fülbevalót javarészt? Pedig az olyan szép és én imádom a fülbevalókat 1 lányon!

2017. febr. 19. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sincs. Kiskoromban volt, de aztán kaptam egy delfinest, ami mindenbe beleakadt, úgyhogy azt ki kellett venni. Mire legközelebb fülbevalót kaptam, már alig lehetett bele tenni az ékszert, ráadásul fájt is, így hagytuk. Most meg néha begyullad ott, ahol régen volt, nem merek újat csináltatni. Meg annyira azért nem is tetszik, hogy azért fizessek most, hogy átlyukasszák a fülemet.

15l

2017. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tetszik nekik, vagy félnek kiszúratni a fülüket. Én imádom a fülbevalókat, de sajnos vannak olyanok, amilyenekre allergiás vagyok. Egyébként ez is lehet indok :)

17/L

2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert marhára nem érdekel, hogy neked mi tetszik.
2017. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem tetszik nekik? Vagy érzékeny a fülük?
2017. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert nekem picit elállóak és a fülbevaló ezt hangsúlyozza, úgy érzem.
2017. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak a fehérarany fülbevalók jók a fülembe kiskoromban volt,aztán egy időben kiszedtem,nemrég felvettem újra de zavart,beleakadt a hajam stb. Szóval inkább hagytam.
2017. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A lányok nagy többsége pont, hogy hord fülbevalót. Én nem mert kényelmetlen. Plusz nem neked akar megfelelni minden nő, és a férfitársaid java le se kakilja, hogy van-e a nőn ékszer vagy nincs.
2017. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én nem tudok mást hordani mint előkezelt vagy arany fülbevalót. A többi az iritálja a fülem. Pedig imádom a fülbevalókat.

Szerintem sokan hordanak fülbevalót.

2017. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

1: Nem hordok fülbevalót, mert lesz-rom, hogy neked meg másoknak mi tetszik.

2: Nem hordok fülbevalót, mert baromira idegesít bármilyen ékszer magamon.

2017. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Sokakat zavar este és reggel elfelejtik betenni. Meg valakinek kdieürl, hogy bedagad tőle, nem bírja a füle. Ezen kívül pedig nehéz nap mint nap az adott ruhához egyeztetni, a lógósak pedig kényelmetlenek is
2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!