Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Farmer vagy cicanacit?...

Fiúk! Farmer vagy cicanacit? Melyiket nézitek meg? 163/46 kg vagyok 18/L

Figyelt kérdés
[link] Ilyenre gondoltam farmernel es ilyenre. [link] Cicanacit melyiket vegyem meg?
2017. febr. 19. 20:08
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
a jó nőt bennük
2017. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alakodat jó lenne látni (nem azért mondtam, hogy küldd el, csak így nehéz), de szerintem egy tapadós farmer szolidabb, de jobb. Nekem ez jobban tetszik, mint a cicanaci. Egy olyan, mint a véleményem a csajos nagyon rövid nadrágról. Amiből kilátszik a fenék íve, az többet mutat, de szerintem amiből nem az szebb, és ízlésesebb. :)
2017. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem a farmer jobban bejönne 25/F
2017. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Cicanacin több minden is átlátszik, ezért azt jobban megnézem, viszont kicsit ribisebb is. Mondjuk tudom sok lány azért hordja, mert kényelmes nekik, és nem azért mert a feneküket akarják mutogatni. 18/f
2017. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
hát izé, nekem mindegy, mert 163 centivel legfeljebbb hobbitnak mehetsz el nálam, nem nőnek :D
2017. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem általában véve a cicanaci sokkal jobban bejön. Viszont a képen a farmer jobban tetszett, de ez attól is függ, mennyire sikerül jól a kép, és hogy neked melyik áll jobban. A 163/46 nem mond feltétlen sokat, mert nem derül ki, hogyan oszlik el rajta, pl. a lábad mennyire vastag. Nekem a picikét vastagabb lábú lányok jönnek be, pláne cicanaciban. Viszont akinek a vékonyabbak jönnek be, amilyen te lehetsz, azoknak cicanaciban nagyon ütős lennél, gondolom.
2017. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából egyikse tetszik, a farmert csupán a különös betétje miatt nézném meg, a leggings jobban tetszene, inkább ilyenek: [link]
2017. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pinkpancser ***** válasza:
Nem a nadrág a lényeg, hanem az ami benne van.
2017. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A normális farmer tetszik
2017. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyiket se! Mindegyik gusztustalan tömegdarab!

Engem ez a stílus fog meg:

[link]

[link]

Ha meglátok egy ilyen NŐT, le sem bírom róla venni a szememet. :)

2017. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!