Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra vendégként?

Szalagavatóra vendégként?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szalagavatóra nem túlzás az ezekhez HASONLÓ öltözék?

[link]

[link]

16/L



2017. febr. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tulzás
2017. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra ilyen ölrözék moziba, étterembe se túlzás, nem egy szalagavatóra, de te tudod...
2017. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlzás? Épp ellenkezőleg! Az ilyen igénytelen tömeggatyák nem oda valók, még egy egyszerű sulis hétköznap is nagyon gáz lenne ilyeneket hordani, nemhogy egy szalagavatón. Ezek max. kutyasétáltatáshoz jók, vagy esetleg a gyereket levinni a játszótérre. Mindenképpen egy ilyen szép, elegáns nadrágot lenne ildomos viselniük a lányoknak egy ilyen kaliberű alkalmon: [link]

Úgy tűnik, a mai fiataloknak fogalmuk sincs az eleganciáról, nőiességről valamint arról, hogy hogyan illik megjelenni egy ünnepi alkalomkor úgy, hogy ne röhögtessék ki magukat, s ne hozzanak szégyent az olyan ismerőseikre akik esetleg velük ellentétben tudják mi az illem! Bár ilyen pozitív példa azt hiszem 40 éves kor alatt nemigen akad...

2017. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom, szövegértési problémák akadnak bőven.

A kérdésben is kiemeltem, hogy csak ezekhez hasonló ruhákra gondoltam, ami ergo annyit tesz, hogy nem pont rikító kékben tervezek menni.


Kedves utolsó!

Igazán köszönöm az általánosítást, bár úgy vélem, 16 évesen közel sem kell tisztában lennem az igazi, NŐi elegancia fogalmával. Voltam már szalagavatón, akkor ugyan ruhában, nem pedig nadrágban és blúzban, és ott sem voltak különb öltözetű emberek. A kérdésem egyébként szerintem elég egyszerű volt, nem kértem kioktatást, csupán véleményt a KÉPEKRŐL.

Mindenesetre köszönöm a kommentet, talán anyukámnak ajánlom ezt a nacit, mert az hétszentség, hogy én fel nem veszem. :)

2017. febr. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!