Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a ciporol?

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék venni tavaszra. Utcai viseletre. Nektek tetszik?

22/L


[link]


[link]


[link]



2017. febr. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én az ilyeneket imádom!

Nagyon bejönnek a platformok. Amiket te linkeltél, lazábbak, de azok se rosszak, csak nem igazán szoktam ilyen 'tipikus' márkás cipőket hordani, mint Puma vagy Nike. De attól függetlenül tetszenek, csak jobban szeretem a picit 'elegánsabb' darabokat. :)

16/L

2017. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van két pár ilyen Puma cipőm. Pont a 2 középső. Én szeretem nagyon őket. Kényelmes, divatos.

De a ruha az valami szörnyű, ami Rihannán van! Ha fizetnének sem venném fel.


20/L

2017. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jók. Nekem is tetszenek. A Deichmann-tól rendeled majd, mert a boltjukban nem láttam, gondolom csak online van.
2017. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem jonnek be a hasonlo cipok (ha meglatom egy lanyon -- csak hogy legyen egy ferfi velemeny is)
2017. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de mindenki azt hord, amit akar. Tojd le mások véleményét, ha neked tetszik, viseld nyugodtan. :)
2017. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!