Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a ruhakombináció, ami...

Mi az a ruhakombináció, ami egy férfit vonzóbbá tesz?

Figyelt kérdés
Tavaszi,nyári kombinációkra gondolok,olyat olvastam pl. hogy az ingre pulóver bejön elég sok nőnek,persze ha jó az összhatás. Milyen fazon,milyen stílus,ruhadarab,kiegészítőt tartotok ti vonzónak egy férfin?
2017. márc. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. Ádám-kosztüm. Olcsó is ráadásul.
2017. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

legyen összhangban a viselőjével, érezze benne jól magát, és passzoljon a napjához is. Szerintem ez a lényeg.

Ugyanaz a srác egy vászon rövidgatyában, focicipőben és kigombolt galléros pólóban szexi lehet a nyári utcán, de röhejes egy elegáns étteremben. Míg öltönyben és csokornyakkendőben hülyén nézne ki a nyári utcán, és szexi lenne az étteremben.


Amúgy meg sajnos vagy sem, de tény, hogy aki jóképű, és jó az alakja, lapos a hasa, az bármit felvehet, aki nem ilyen szerencsés, annak pedig tök mindegy, mit visel, nem lesz belőle jó pasi, legalábbis a külsejét tekintve.

2017. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra az ingek a legvonzóbbak, esetleg egy bőbb fazonú vászon nadrággal, meg valami elegánsabb cipővel, egy farmer vagy egy bomber dzsekivel hűvösebb időre. Egy jól kiválasztott napszemüveg is dobhat a megjelenésen, vagy egy szép óra :) összességében legyen laza de elegáns


Például ez: [link]

2017. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces és tanulságos, mennyire szubjektív ez a dolog. Az előző hozzászóló linkelt képe a számára ideális megjelenésről szerintem abszolút gáz minden szempontból.

Engem irritál ha egy férfi zokni nélkül hord hosszúszárú nadrágot, ha egy hosszú ujjú inget nem tűr be a nadrágjába, vagy ha már kívül hordja, akkor nem tűri fel az ingujjat. És semmi pénzért fel nem vennék olyan vászon papucscipőt vagy mit, amit a képen visel a srác.

Számomra, ha jól akarok kinézni nyáron, az valami hasonlót jelent: [link]

vagy

[link]

2017. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsánat, 2. link:

[link]

2017. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!