Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet a cipőbe rakott...

Hogyan lehet a cipőbe rakott lopásgátlót hatástalanítani? (NEM bolti lopás a cél)

Figyelt kérdés

Vettem egy cipőt a Deichmannban, viszont mikor másnap mentem a rossmannba becsipogott befelé és kifelé is, akkor még nem jutott eszünkbe mi lehet az, a táskámban semmi nem volt, jólvan, ma megint mentem egy másik rossmann üzletbe, megint becsipogott és mondta a biztonsági őr hogy nyújtsam a kapuhoz a bal lábam és lám a cipő volt a baj ,elmondta hogy ezekbe bele van építve a lopásgátló amit ugye a kasszánál hatástalanítanak de az enyém valamiért olyan maradt, mondjuk jó vastag sarka van meg a talpa is vastagabb szóval lehet túl sok az anyag, megkért hogy vegyem le, odavitte a pénztárhoz, lehúzta és tényleg jelezte a gép hogy lopásgátló volt benne, mondta hogy már jó lesz de kifelé megint jelzett a kapu szóval úgy tűnik valami még mindig van a cipővel, az érdekesség hogy a legtöbb boltban nem jelez, ebben a cipőben jártam már Hádában és Media Marktban de ott nem csipogott csaka rossmannban, máshol még nem voltam vele emlékeim szerint.

Mit lehetne kezdeni ezzel, nem sok helyen érzékeli a kapu de akkor is gáz lesz minden egyes alkalommal elmagyarázni, kifelé meg akkor is sz-a-r érzés ha tudom és a biztonsági is tudja hogy nem loptam csak hülye a cipőm.


2017. márc. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiszedni?

Páromnak is volt már ilyen. Mindenhol becsipogott, de nem tudtuk, hogy miért. Aztán egy biztonsági őr mondta, hogy van kézi "letapogatója", megnézi, ha akarjuk. Kiderült, hogy a cipőjében volt. A talpbélés alatt. De azt ki lehetett szedni.

Ha nem lehet kiszedni, akkor le kell húzni valami szerkezeten. Pénztáraknál van ilyen. Mondjuk az a legegyszerűbb, hogy odamész, ahol vetted és megkéred, hogy húzzák le.

2017. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a nyugtával együtt oda visszavinni, ahol vetted, hogy húzzák le rendesen.
2017. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj le van ragasztva a betét és ugye az alatt van szóval ha csak nincs kedvem feltrancsírozni a cipőt ott marad. Az lesz hogy visszaviszem blokkal hogy valamit csináljanak aztán reménykedek hogy működik mert ott pl pont nem riaszt szóval nem tudom kipróbálni, Rossmannban meg hülyének néznek ha odamegy egy idióta, belógatja a lábát a kapun aztán vigyorogva távozik :D
2017. márc. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!