Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elavult, gáz merevítő...

Mennyire elavult, gáz merevítő nélküli melltartót hordani?

Figyelt kérdés

Én hétköznapokon szoktam ilyet hordani, mert nagyon kényelmes és úgy érzem, hogy ez tart a legjobban, ugyanakkor olyan öregesnek, cikinek érzem... Tényleg így lenne?


L23



2017. márc. 19. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, van-e ezzel kapcsolatos divat, de én amint beszerzek egy új melltartót, az első dolgom szétszedni és kivenni belőle a drótokat. Engem nagyon idegesít, szúr, nyom, feszül, nem tudom elviselni magamon. Szóval nem vagy egyedül.
2017. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Én soha nem hordok merevítős melltartót,mert semmi szükségem nincs rá,de ettől még egyik se öreges.

Legalábbis megnézném melyik mama hord csupa csipke melltartókat tangával...

Szerintem ne parázz ezen,az anyaga,szabása,mintája számít,nem a típusa.

2017. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Mostanában kezdenek divatba jönni az ilyen merevítő nélküli melltartók meg a bralettek.
2017. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy gondolom, nem egy szál melltartóban járkálsz idegenek között, szóval egyáltalán ki látja? Legfeljebb a párod, ha van.
2017. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem értem, attól öreges, hogy nincs benne a drót? Én most rendeltem ilyeneket, ezek neked öregesek???

[link]

[link]

2017. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiket az 5-ös linkelt, azok most tényleg elég divatosak.


Gondolom inkább valami ilyesmiről lehet szó, ha ez felmerült

[link]


Nekem személy szerint nagy mellem van, nekem a merevítő nélküli az, ami nem tart rendesen/egymáshoz nyomja a melleimet és úgy alapvetően csúnyább formát ad, mint a merevítős. De ez pont egy olyan dolog, amihez senkinek semmi köze, mindenki hordja azt, ami neki kényelmes, jó formát ad, nem feszélyezi stb. A hálószobába meg fel lehet venni egy másikat, ha esetleg az embernek nem jön be (bár eddigi tapasztalatom szerint őket ez kevésbé érdekli, mint minket csajokat).

2017. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, inkább az utolsó linkhez hasonlóm van, kevés csipkével. De köszi, megnyugtattatok. :D
2017. márc. 19. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az! Sőt, vannak kifejezetten dögös darabok belőlük. Szerintem kezdenek visszajönni a divatba egyébként. De ne foglalkozz mások véleményével, hordd, ha neked tetszik. Úgyse tudja senki, hogy mi van a pólód alatt, hacsak nem néznek be alá.:P
2017. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A melltartóimat csak az intimissimibem veszem. Tavaly bevásároltam a merevítő nélküli „akciójukkor”. Ilyen kényelmes melltartóim még soha nem voltak mint amiket tavaly vettem, és szépen is állnak benne az ikrek. Senki nem mondaná meg póló alatt de szerintem fehérneműben sem hogy merevítő vagy push-up nélküli. Én csak javasolni tudom. Van csipkés, sima, stretch anyagú is, fekte, fehér, mintás, testszínű. Én már mindegyik főbb típusból szereztem be egyet. Azóta mintha nem viselnék melltartót. Ha felemelem a kezem nem csúszik fel rajtam vagy oldalra. Tényleg csak ajánlani tudom!

21/N

2017. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz!

Én amióta melltartót kell hordanom,azóta csak merevìtő nélkülit használok.Nagyon kényelmesek,és ha esetleg a fehér-bézs-fekete alapszínek nem tetszenek,lehet máshol kapni úgymond ,,díszesebbet.''

Amúgy is,ha a párodnak szeretnél tetszeni,akkor meg aznap este felveszel egy szexibb darabot,de alapjáraton felesleges.A hétköznapokon a kényelem a lényeg.Amikor ide-oda kell menni.

Ne érdekeljen az,hogyha csak a tinilányoknak mondják,hogy nekik ez kell,hogy erősek legyenek a mellizmaik és hogy idősebb korukra ne legyen olyan mellük,mint két liszteszsák.Hidd el sokkal egèszségesebb,ha nem merevítőset használsz.És nem mellesleg kényelmesebb is. :)És nem tudom,hogy hogy vagy vele,de ha én nem megyek sehova a hétvégén,akkor fel se veszek semmilyen melltartót.

Remélem valami értelmes választ tudtam produkálni számodra,kedves kérdező! :)

18/L

2017. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!