Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Hogyan öltözzek?

SÜRGŐS! Hogyan öltözzek?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, 155 centisen 90 valahány kiló vagyok, és a hasam hihetetlenül nagy :| Milyen ruhadarabokat ajánlotok?

Az olyanokat bocs de unom mint ezek a tipikus molettboltokban kapható nadrágok felsők, ráadásul 14 éves vagyok, hasonlóan akarok öltözni mint a kortársaim! :(

(Igen, tudom hogy fogynom kellene, meg is fogom próbálni)



2017. márc. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Akkor oltozz ugy, a fenet erdekli mit gondolnak. Ha neked az tetszik, akkor az tetszik es kesz. Ekkora tulsullyal teljesen mindegy mit veszel fel, elonyos semmifelekeppen nem lesz. Ez mar tul megy a moletten meg a ducin.

Nincs valami hormonzavarod vagy valami? Voltal kivizsgalasokon? Vagy ennyire sokat eszel, keveset mozogsz?

2017. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanazok a ruhák nem fognak jól állni rajtad, mint egy arányos lányon.(néha az 50kilos csajon nevetséges is legújabb divat) Nézz utána az alma alaknak, hogy nekik mi áll jól.

A sima egyszerű póló valószínűleg nem, rafkósabb fazonokat válassz. Figyelj arra, hogy sehol se tapadjon rád a ruha. Pl C&Aban lehet kapni csini cuccokat 46os vagy nagyobb méretben.(ajánlanám a marks and spencert is, de az nem valami fiatalos, viszont vannak nagyobb méretek. De van a H&Mndek is nagyobb méretű kollekciója, nem mindenhol, de van. Pl árkád,váci utca. Viszont nem tudom, hogy ott milyenek a cuccok)

Óvatosan a mell alatt húzott cuccokkal, nem mindig áll jól.

Én sem vagyok az a nádszál, mégis divatosan öltözöm.

Vigyázz a túl bő és túl szűk cuccokkal nehéz megtalálni az egyensúlyt.

2017. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Öltözködj úgy, ami jól esik és ekkora túlsúlynál már a prktikum a lényeg, illetve higéniai okokból a megfelelő anyagösszetétel, mert gondolom izzadni is fogsz rendesen, ha megjön a meleg. Mivel etetnek téged otthon? Kivizsgáltak, egészséges vagy? Ilyen súlynál már apró változtatások is rengeteget érnek, kizárólag sima víz, vagy ízesítetlen tea,semmi nass és édesség első körben és csökkenteni a szénhidrátbevitelt és a péksüteményeket bőven elegendő. Nem is értem hogy hagyhatták a szüleid, egyszerűbb lett volna megelőzni, ez közelít a százhoz és alig vagy másfél méter. nem is a kinézet miatt mondom, de nagyon nem egészséges.
2017. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, ha valaki tanácsot kérni oltozkodesben, miért diétás tippeket kap.

Nem tűnt fel, hogy nem eletvezetesi tanácsadást kért?


Rajtam is van felesleg és főleg hason (3 terhesseg).

Igazából a nagyon tapadó felsők nem a legelonyosebbek, se a nagyon leplek. Igazából azt tanacsolnam, hogy a lazat válaszd és tegyél a derekadra valami megkotot. Én így hordom a bő felsoket. Szűk nadrággal persze és ha a helyzet adja magasabb sarkú cipővel.

2017. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző! Szerintem inkább értékelendő, hogy a válaszolók többsége legalább minimálisan megpróbált segítő tanácsot adni (egyébként a kérdésre is válaszoltak), ugyanis 155 centihez 90 kilós testsúly egy elég jelentős egészségügyi probléma, főleg ilyen fiatalon, a kérdező nagyon hátrányos helyzetbe kerülhet, ha nem változtat. Ezt mind jóindulatból mondom, és mások is.


A kérdésre: A helyedben a praktikusságot, és a kényelmet választanám. Manapság már nagyon sok kényelmes és egyszerre ízléses, csinos darabot lehet kapni. Nézegesd a boltok internetes oldalait is, mert így nem maradsz le esetleg egy jó vételről. :)

2017. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező lány nyilván kap elég tanácsot mindenhonnan, nem véletlen öltözködési tanácsot kért.

Talán a kérdésre kellene válaszolni.


Meg még nagy tanács hogy csökkentse a szénhidrát bevitelt....akkor azt is el kellene magyarázni hogyan, mit egyen helyette, hányszor stb.

Ha már valaki okoskodik, akkor hasznosan tegye.

2017. márc. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!