Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dorko cipőkről mi a vélemény...

A Dorko cipőkről mi a véleményetek? Megéri ott férfi cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés

Kecskeméten csütörtökön nyílik a Dorko. Kíváncsi vagyok a termékeikre. 6-10 ezer forintért is van náluk cipő? A weboldalukon a legtöbb cipő 10-20 ezer forint körül van, de abban reménykedem, hogy van olcsóbb cipőjük is csak nincs fent az oldalon.

Ezt a clubcardot sem értem náluk. :D 1 éves clubcard tagság 2000 forint regisztrációval. Így 17000 forintos cipőket meg lehet venni akár 7000 forintért is. Most akkor alapból túl van árazva a cipő és clubcard tagsággal lehet eredeti áron megvenni? :D


A termékeik milyenek? Bírjak a mindennapos használatot?


Előre is köszi a válaszokat! :D



2017. márc. 21. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsenek olcsóbb cipők,minden olyan árban van mint ahogy az oldalra is fel van téve.Viszont szerintem megérik az árukat,nagyon kényelmesek,akár egész napos viseletnek is.Tapasztalataim szerint nagyon strapabíróak.Én csak ajánlani tudom.
2017. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!