Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről? Hogy...

Ti mit gondoltok erről? Hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
A kérdésem tárgya a következő: én a falra tudok mászni amikor valaki egy sport/futó/tornacipőt úgy vesz fel, hogy kilóg belőle a zoknija. A "mini" zokni, ami csak egy kicsit lóg ki az még elmegy, jól tud kinézni (bár magamon ez de tetszik) de amikor a rendes bokazonit felveszi valaki és nem látszik a bokája csak a mintás vagy fekete vagy akármilyen zokni az olyan fejbelövöm magam érzés nekem. (érdekes hogy lányoknál jobban zavar) Ti hogy vagytok ezzel?

2017. márc. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem izgat.

bringás cipőhöz viselek mini zoknit,mert ott tényleg hülyén tud kinézni 1-2 zokni mintálya.

amuyg hosszú nadrágos figura vagyok,úgyony nem foglak ilyenekkel idegelni.

2017. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
engem az idegesít amikor fiuk feltűrik a nadrágjukat es a márkás (kiálló sarkú) cipőjükből kilóg a jo hosszú márkás zoknijuk....
2017. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a zokni hiánya zavaró
2017. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!