Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a megoldás, szinte minden...

Mi a megoldás, szinte minden felsőm alól, főleg a nyári felsőknél látni a mellbimbóimat minden melltartómban, páran már megkérdezték, hogy hordok-e melltartót?

Figyelt kérdés
Nagyok a melleim,de vékony vagyok felülről,vékonyak a kezeim, lapos a hasam és vékony a derekam.Viszont csak olyan melltartót hordok ami szivacs nélküli,nem levehető pántos,drága,jó minőségű merevítős,teljes kosarú. Ezek adnak igazi tartás a melleimnek és nem növeli még jobban a méretét,de vékonyak így,viszont látni a szűk felsőimben a mellbimbóimat. Ezzel mit csináljak? Nem akarok szivacsot a melleimbe hogy még nagyobb legyen,örülök ha kisebbnek tűnik.

2017. márc. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy szivacsos, még nem fog nagyobbnak tűnni, hiszen az csak egy vékony réteg, hogy tartást adjon az előformázott kosárnak.

Elég azt kerülnöd, amiben alul vastag szivacs van.

Vagy mellbimbó tapasz.

2017. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az átütő mellbimbó miatt hordok szivacsos melltartót, de egyáltalán nem tűnik nagyobbnak a mellem, sőt, van amelyiktől még kisebbnek is látszik.

Nem csak kispárnás melltartók vannak, lehet kapni egész vékony szivacsosakat is.

2017. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az #1 es válaszoló jól mondja!Ha szivacsos melltartót is hordhatsz.Az a lènyeg hogy tènyleg csak egy kis sziacs legyen benne hogy ne üssön át.Vagy melbimbó tapaszt hordasz.
2017. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, de büszkeségből nem akartam push up-ot, viszont egy minimális push up, vastagított melltartóm van, amitől nem tűnik nagyobbnak, de nem látszik a bimbó. A H&M-ben vettem, nem is drága.
2017. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!