Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha nem merek...

Mit tegyek ha nem merek felvenni pólót?

Figyelt kérdés
Ugye ma is meleg volt itt és nem merek pólóba lenni... nem tudom annyira rossz nekem... nem vagyok sovány de nem ez zavar mert 90 kilós nők is simán felvesznek pólót de zavar hogy olyan csupasz a karom hogy nem fedi semmi. Évek óta pulcsiba vagy hosszú ujjúba járok és nem akarom tovább égetni magam mert nem az az égés ha vki pólóba van, hanem az ha pulcsiba nyáron is. Nincsenek is pólóim egyáltalán de tavasz van és venni kellene...csak hiába veszem meg holnap ha úgyse merek benne lenni. Vagy sztetek miket vegyek tavaszra? Csak pólókat szigorúan? Ha a pólót leveszem nyáron akkoris van nálam tartalék pulcsi. Nem tudom miért de rettegek pólóba lenni. Miket mondjak magamnak?
2017. márc. 23. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem haladj kis lépésekben, először vegyél könyék fölé érő, félujjas felsőket, és ha már megszoktad, jöhet a póló.
2017. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt felmerem venni csak azt a nagyon rövid ujjúakat nem
2017. márc. 23. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj a mély vízbe. Egyik reggel, amikor kimondottan jó hangulatban vagy, menj pólóban. Persze vigyél egy pulcsit is, hátha "besokallsz". Aztán egy idő múlva már ne vigyél magaddal hosszúujjút. Hidd el, ki lehet bírni rövidujjúban :) És nem fog mindenki téged nézni, még akkor sem, ha neked úgy tűnik.
2017. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked kedves második válaszoló :) innentől CSAK pólóba járjak? Ti hogy öltözködtök most? Vagy egyik nap hosszú ujjú a másik nap meg póló?
2017. márc. 23. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz mások véleményével, főleg olyanokéval,akik az utcán látnak és nem is ismernek, akik meg ismernek, úgyis elfogadnak... feleslegesen idegeskedsz :)
2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt #3. Nyilván ha hideg van, vegyél föl melegebb ruhát, ne legyél már ilyen önállótlan :P :)
2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdd apránként. Lassan csökkenjen a felső ujjának a hossza. Ha lány vagy szerintem a lenge kis bolerók és hasonló felsők is jó megoldást nyújtanak, esetleg a vékony anyagú hosszú ujjú blúzok.
2017. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziaa. Enis igy voltam. Csak en azert mert Kb 12evesen nekem mar akkor latszott h van mellem az osztalytarsaimnak pedig meg nem volt.. Ezert is ugymond "szegyeltem magam" aztan megelegeltem hogy nyaron is volt rajtam egy cipzaros felso vagy valami es elkezdtem polokat hordani.. Igazabol az elso parnap volt nekem furi aztan rajottem hogy senkit nem izgat valojaba h nekem van mellem. :D
2017. márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Próbálok nem foglalkozni csak sehogyse megy. Csak ha pólóba vagyok akkor meg azért piszkálnak hogy "jééééé, végre nem leverendába van " -.-

Nekem meg a melleim se egyformák szembetűnően lehet azért se merek. Aaaaaahhh úgy féleeeeek :'''(

18 éves lány vagyok

2017. márc. 24. 09:17
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha pólóba vagyok akkor meg azért piszkálnak"


Ez elkerülhetetlen, de majd megszokják. Nyilván te is észreveszed, ha egy ismerősödnek új kinézete van.


"a melleim se egyformák szembetűnően"


Van ez így, nem olyan ritka dolog. Szivacsos melltartó a barátod:

https://www.youtube.com/watch?v=0RHm6jOvm28

2017. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!