Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy srác csokornyakkendőt vesz fel rövidujjú inghez és esetleg rövidnadrághoz?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy nem mindennapi és figyelemfelkeltő, de ha jól válogatja a színeket, akkor inkább menő, vagy pedig gáz? Azt mondják, jól áll nekem, és szeretek is alter cuccokat hordani, csak nem akarom beégetni magam.

Amire most így gondoltam, rövidujjú világoskék mintás ing + fehér rövidnadrág + sötétkék pöttyös csokornyakkendő

Vagy

Sötétszürke/fekete kockás ing + hosszú, szűk nadrág + fekete csokornyakkendő

Persze csak nagyon ritkán hordanám, amúgy magas és vékony vagyok.

Mit gondoltok? :)



2017. márc. 23. 19:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 18/f
2017. márc. 23. 19:27
 2/10 Carragher_x ***** válasza:
47%

Így elmondva elég förtelmesen hangzik:)

Egyébként már maga a rövid ujjú ing sem egy túl jó választás, az egyik legótvarabb férfi ruhadarab.

2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg nem szeretnélek lelombozni, de nekem még épp eleget kellett élnem olyan évszázadban, amikor ilyen zseniális színvonalon volt az öltözködési kultúra, és nagyon sokan iszonyatosan örülünk neki, hogy elmúlt már az a világ...


Persze a nőknek mindig akad egy jelentős hányada, akiknek bejönnek ezek a nem is tudom mit mondjak... (főleg akik az apjuk korosztályához vonzódnak), de azt például megmondom, hogy a nők jelentős részének förtelmesen nincs semmi ízlése se a divat, se a férfiak terén. Viszont lehet, hogyha felöltözöl a leírtak szerint, akkor egy-két diplomával többet néznek ki belőled, és egy jó részük efféle elvont dolgokban méri a srác jóképűségét és jómegjelnésűségét.

2017. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Hat van akinek jol all :3 es ha jol valasztod a szineket akkor biztos jo lesz. Rovidnacival szerintem nem valami megnyero:c 2. Opcio 😍 Tuti jo 😍😍😍

17/l

2017. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi :D

A barátnőm valahogy imádja, szóval majd ha vele megyek valahova, különben lehet hogy offolom a csokornyakkendőt :)

( A 2. opciónak azért talán adok még egy lehetőséget ;) )

2017. márc. 23. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindezt pl strandra?
2017. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Kapásból egy cuki ötéves jut róla eszembe, őket szokták így öltöztetni a nyári esküvőkön. Afölött a kor fölött nem tetszik.
2017. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj, hogy rövid ujjú inghez minden körülmények között hülyén néz ki a nyakkendő. Bármilyen. A nyakkendő hivatalos, rövid ujjú ing pedig nyaralásra való (vagy nagyon lezser, sportos öltözékhez).

Nekem ez olyan stílushiba, mint a makkos cipő, vagy nőknél a bakancs nagyestélyihez.

2017. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A csokornyakkendő mostanában egyre nagyobb divat, bulikban is egyre több csokornyakkendős pasit látni, de a rövidujjú inget mindenképp hanyagold, mert az egy borzalom, inkább hosszúujjút és tűrt fel, az sokkal szexibb :D a rövidnacis verzió annyira nem rossz ötlet, főleg ha preppy stílus követő vagy, csak a színeket kell jól megválasztani
2017. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Izlesficamos, feltűnősködésmanias vagy. Gondolom, gumis bohóccsokornyakkendo...
2019. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!