Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők szerintetek ez...

Lányok, nők szerintetek ez milyen összeállítás lenne egy 25 éves férfinak? Nem túl komoly?

Figyelt kérdés

[link]

Mi a véleményetek erről a cipőről?

A sötétebb van nekem.

Szeretem a kicsit elegánsabb stílust,de azért túlzásba sem akarom vinni.

Szerintetek ez a cipő egy sima farmerral vagy egy színes (szürke,barna) nadrággal,slim fit inggel és sportzakóval,vagy egy sima fekete dzsekivel.

Ez a stílus nem lenne túl komoly iskolába,vagy egyetemen/főiskolán ez már jó?

25/f



2017. ápr. 3. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha neked alapbol inkabb ilyen a stilusod, es nem pedig a sportcipos farmeres, polos, akkor nem tul komoly, ne aggodj. 25 evesen mar siman belefer, ha dolgoznal akkor kb ilyeneket hordanal egy lazabb munkahelyen.

Persze ez attol fugg, hogy milyen latszatot akarsz kozvetiteteni a kornyezeted fele. Ez ilyen "komolyan(komolyabban) veszem magam" kepet sugall.

Amugy egyetemre szerintem abban mesz amiben akarsz... de oltony nyakkendo inkabb csak vizsgara :D

Nekem abbol amit leirtal rogton a"casual", "smart casual" stilus ugrott be. Megfelelo kiegeszitokkel laza, de megis elegansabb szetteket lehet felvenni.

Farmer + ing, zako inkabb poloval, vekony pulcsi, es valami vaganyabb kiegeszito (ov, ora, stb).

A lenyeg hogy a komolyabb ruhadarabokat (zako+ing kombo) inkabb keruld a sima hetkoznapokon, mert akkor tul hivatalos lesz a megjelenes, azt az osszeallitast inkabb tartogasd a megfelelo alkalmakra.

2017. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper. Pont elég pólós-szandálos majmot lehet látni, akik akkor se tudnak rendesen felöltözni, ha pisztolyt tartunk a homlokukhoz, úgyhogy felüdülés lenne végre azt látni, hogy egyesek adnak magukra.
2017. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem tetszik ha egy férfi kissé elegáns.
2017. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tetszik. 21N
2017. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25 éves férfi vagy. Öltözz ahogy neked tetszik ráadásul ez teljesen jó.
2017. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kiábrándító szerintem, ha egy felnőtt pasi converse-ben, szakadt farmerben és gallér nélküli pólóban jár egyetemre vagy munkahelyre...egy felnőtt férfi igenis adjon magára.

szerintem klassz! 23L

2017. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten tetszik! :) 20/l
2017. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, nekem ez tetszik, szép, visszafogott, ízléses, és nem kirívó, hogy csillog-villogjon, hanem sima hétköznapi; nem akarsz vele divatozni, meg kitűnni- feltűnősködni, szóval szerintem ez egy tök jó cipő. Vannak olyan cipők, amik direkt arra mennek, hogy odavonzzák a tekintetet azzal, hogy milyen ocsmányak; ilyen csillogó-villogó-giccses-ízléstelen; "dizájnos", és "menő" cipők. Én meg szeretem azt a tiszta, letisztult, nem feltűnő, hanem egyszerű, hagyományos stílust. Az nem "menő", nem divatos, nem trendi, hanem jól néz ki és pont. Szerintem amúgy teljesen jó, hogyha úgy öltözöl, ahogy jól esik, amiben jól érzed magad. Amúgy most nem keresek rá a többi dologra , amit kiírtál, de szerintem mehet iskolába nyugodtan az a felszerelés.
2017. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem mostani kérdés, már láttam itt korábban


A cipő mind stílusra, mind árban tökéletes egy korodbeli fősulis srácnak, ez a jó hír neked! :)


Viszont vagy az önbizalmad túl kicsi, vagy a hiúságod túl nagy 25 éves felnőtt férfi létedre, amiért még mindig további válaszokat vársz.


A kérdést vedd le, a cipőt meg vedd fel ;)

2017. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!