Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsőt és cipőt vegyek...

Milyen felsőt és cipőt vegyek fel egy bővebb fazonú kosztümnadrághoz egy sétálgatós randin, hogy ne legyen túl "alkalmi" az összhatás? 25/N

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Én valami kevésbé bő blúzt vennék hozzá (főleg, ha nagyon bő a nadrág) és betűrném. Ha mintás a nadrág, akkor egyszínűt, ha pedig egyszínű a nadrág, akkor mintásat, ha fekete/szürke a nadrág, akkor esetleg valami színesebbet. Cipőnek meg valami elegánsabb cipőt, elsősorban olyat, amiben bírok sétálgatni és már be van törve, valami olyan színűt, ami illik a többi ruhadarabhoz, táskához. Mintásat csak akkor, ha a többi ruhán nincs feltűnő minta. Mindezt feldobnám valami kevésbé alkalmi ékszerekkel.

Valami ilyesmi pl. jól néz ki szerintem: [link]

Jó randit!:)

2017. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

25 évesen miért kell kosztümnadrágban randizni?????

De most komolyan ??? Miért???

2017. ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kosztümnadrág alatt azt értjük amit az első belinkelt akkor bocsánat. Én még az élére vasalt bő nacik alatt értelmezem a kosztümöt.

[link]

2017. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Azért kedves 2-es, mert nem mindenki akar farmer póló kombóban menni randira. Ha ő ebben érzi jól magát? Mi közöd hozzá?
2017. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!