Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiu létemre hol birok rendelni...

Joko30 kérdése:

Fiu létemre hol birok rendelni elől rövid hátul hosszú szoknyát?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Főként sehol🙌🏻
2017. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Divat weboldalakon probald meg.

Otto , meg az ehhez hasonlokat nezd meg.

2017. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiú létedre bárhol rendelhetsz női ruhát ha tisztában vagy azzal hogy melyik méret lesz a jó választás.

Én is rendeltem már néhány női ruhát a barátnőmnek meg a húgomnak ajándékként. Attól hogy férfiként vagyok regisztrálva egy oldalon ugyanúgy minden jogom megvan rendelni női ruhákat.

Egyébként rengeteg divatoldalt nézzél meg. van a H&M, vagy ha google-ba beírod azt a ruhafajtát amit pontosan rendelni szeretnél biztosan kidob találatokat róla.


Bár nem értem hogy fiú létedre miért akarsz női ruhát rendelni. Ha másnak szánod például ajándékként akkor megértem a dolgot, ezzel nincs is semmi baj. De ha magadnak akarod akkor szerintem vizsgáltasd ki magad hogy minden rendben van-e

Ha esetleg fétised van erre a ruhára ami bizonyos szinten normális szerintem, és kipróbálnád milyen akkor ha rám hallgatsz menj el turkálókba körülnézni, vagy kínai üzletekbe. Az eladónak elmondasz egy kamu sztorit hogy a húgodnak nézel ajándékba otthon leméred magad, leírod és ott elmondod mit akarsz és ennyi.

2017. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

3-as!


Miert kene magat kivizsgaltatni ha noi ruhat maganak szeretne rendelni??

Mit szolsz ezekhez a linkekhez? Itt nem lattalak teged hogy orvoshoz kuldozgesd a csajokat mert ferfi ruhat hordanak....


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első linken található kérdéshez linkelt cipő amúgy pont uniszex,de nem baj.😅
2017. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azert van alulra oda irva hogy neme: FERFI ....???

Vegulis mindegy csak olvasni kene tudni..

De amugy latom a tobbi linknel elakadt a szavad!

2017. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinted bárki is vegignezte a linkjeid? 😂😂😂😂😂


Amúgy bármelyik női webshopbol csak a női méretek mások mint a férfi, így azért erre figyelj oda.


Ja...utcára ne vedd fel 😂😁

2017. ápr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!