Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros szín az női szín, vagy...

Piros szín az női szín, vagy férfi is?

Figyelt kérdés
Vettem egy piros kabátot, a boltba azt mondták hogy férfi szín is, férfi ruhák közt volt, vagyis a férfi részlegen. Azt mondták viszik a férfiak is. Az férfi szín? Eddig minden ruhám szinte sötét volt.
2017. ápr. 22. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Esetleg egy piros ing lehet az, de kabát inkább a melegeknél divat.
2017. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

egy klasszikusan öltözködő férfinak nem opció, de manapság már minden szín uniszex, még a rózsaszín is.

De állítólag a nők evolúciós okból szeretik a piros színt a férfiakon.


Mondjuk, attól is függ, mi a piros egy férfin. Egy piros baseball sapka, vagy egy piros póló vagy pulóver szerintem önmagában nem problémás, ha srác amúgy normálisan van felöltözve, és a piros ruhadarab is férfias szabású amúgy. Egy piros nadrág, egy piros, egy piros szíjas karóra vagy egy piros kabát, kesztyű vagy sál azért már jóval durvább, azt én biztos nem venném fel.


piros pólóm nekem is van, ritkán fel is veszem, pedig alapból én is klasszikus férfi színeket hordok, kéket, fehéret, feketét, szürkét.

2017. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*piros nadrág, egy piros ing
2017. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Is-is, a piros a tűz, erő színe is,nem csak az erotika színe, gondolhatunk a Ferrarira, vagy sportruházatok is piros árnyalatban készülhetnek, a Ducati is piros, szóval nem női szín. Cikkben pedig vonzóként írják.

[link]

2017. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem női, fazontól függ mennyire feltűnő. Pl sportos bélelt dzsekik gyakran pirosak.
2017. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!