Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordható ez a táska egyetemen?

Hordható ez a táska egyetemen?

Figyelt kérdés

A mai egyetemistákra gondolok, ez vállalható e vagy túl gyerekes.

A válaszokat előre is köszönöm!

[link]


[link]



2017. ápr. 28. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy picit duci lányra gondoltam
2017. ápr. 28. 17:08
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nyitja meg a képet, de egyetemen már nem igazán foglalkozik senki azzal, hogy milyenek a cuccaid. Én pl rózsaszín tolltartóval járok egy olyan szakra, ahol nagyon magas az "elitbe" tartozók száma, még senki nem szólt meg érte :) Ha neked tetszik nyugodtan használd :))
2017. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog senkit sem érdekelni milyen táska van nálad. Egy-két félévben nekem is volt, hogy iyelt hordtam, mert annyi cuccot kellet elvinnem magammal, egész nap óráim voltak, laborköpenyt cipeltem meg minden sz.rt, hogy muszáj volt ilyen táska.
2017. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mint előttem is írták az egyetemen már nem foglalkoznak ilyenekkel.Ha az a társaság amiben vagy nem szól,hogy ezt inkább ne,illetve te jól érzed benne magad akkor hord ezt.
2017. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, nálunk is vannak akik ilyemsi nagy hátizsákokat hordanak, még mások kis kézitáskával, vagy akár aktatáskával járnak. Ez a te döntésed, hogy milyennel érzed jól magad. Sőt, van aki a régi gimis szakadt hátizsákját hordja, senki nem szólt érte.
2017. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Móvár? :D
2017. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen? Ilyet? Semmiképpen!


De most komolyan, szerinted érdekelne valakit a táskád? Az egyetem nem óvoda, ha helo kittys táskád lenne, azért se szólna senki.

2017. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Persze hogy hordható. Én anno vettem új táskát de mivel az első 2 évben annyi cuccom volt, hogy nem fért bele, a gimis hátizsákommal toltam. Igazság szerint ott már senki nem nézi, hogy mi van rajtad vagy hogy milyen táskával jársz.
2017. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos táska. Szerintem az egyetem az a hely, ahol pont nem érdekel senkit milyen a táskád. Inkább hordanék egy ilyen táskát, mintsem hogy leszakadjon a hátam egy csini váltáskától vagy egyébtől:D

Semmi gond sincs vele.

2017. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én egyetemen látok embereket, akik flip-flopban meg szabadidőben mennek órára, hidd el, semmi nem gáz :D
2017. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!