Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "gáz" ha nőként...

Mennyire "gáz" ha nőként többnyire fiú ruhákat hordok?

Figyelt kérdés

Nem mintha zavarna másoké, de szeretek őszinte, személyreszabott véleményeket hallgatni. :)

Sosem voltam az a barbi-babás kislány, pónijaink voltak, öcsémnek meg dínói (mindig póni vs. dínó harc volt xd).

Szerintem sokkal kényelmesebb a férfi ruha. Pl.: tele van zsebbel a nadrág. (3/4-es.) Én nem szeretem, ha "pont jól" fel van húzva, pl. pont tapadjon fenékre stb... jobban szeretem ha kicsit lóg, és nem csak ott, hanem lábszáron is. Felsőkben meg leginább rock-bandásosak vannak. (+egy Első Emelet-es! :D) A kabátomat egy nem hogy lány, egy fiú sem irigyelné meg. xd

Tehát... Elképzelve mennyire vagytok előítéletesek az ilyen lányokkal? :) (Többnyire férdi vélemények érdekelnek, de hölgy is írhat...) Előre is köszi!



2017. ápr. 30. 02:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elírtam, férfi*
2017. ápr. 30. 02:23
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mi a különbség egy férfi meg egy női farmer közt például? Én se szeretem, ha tapad a seggemre, de attól még a női részen vásárolok... Szerintem a nyakkendőt-öltönyt leszámítva nemigen van olyan cucc, amit csak férfi hord.
2017. ápr. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
[link] Én ilyet nem nagyon láttam még lányon... És ja, van női részlegen olyan, csak 2 számmal nagyobb, és lejjebb kell tolnom hozá... Végül is. :D
2017. ápr. 30. 04:44
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

szabászatilag más a férfi és a női nadrág, sztem előnyösebb, ha nőit választasz :)

anyám varrónő, és mondta, hogy a klasszikus szabászat szerint a férfinadrág egyik szára mindig hosszabb 1 cm-rel, mint a másik. nem beszélve a fordított gombolásról.


a férfiruha meg a fiús ruha nem ugyanaz sztem :) a mai divat megengedi, hogy nők gond nélkül hordjanak fiúruhákat, és nem tűnik fel senkinek. nekem pl. tetszett, mikor nők hordtak nyakkendőt mellénnyel, pl. az annie hall c. filmben diane keaton fantasztikusan csinos volt.

2017. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Nevezd át a "férfi" ruhát "uniszex"-szé és megszünik "gáz"-nak lenni.

Az úri nő megmerad annak férfi ruhában is, míg a sarki csaj hiába vesz fel csicsás női ruhát, akkor sem lesz úri nő!

2017. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Majd jönni fog ide válaszolni zoliman és a a másik ratyi, és azok majd megmondjak, hogy nagyon gáz vagy... (minden hasonló kérdésnél ezt csinaljak).


Amúgy alapjaraton azt gondolom, a jó ízlés határain belül hord amit akarsz.

Ebbe egy laza gatya simán belefer de mondjuk egy leggings egy ferfin már nem.

Tény hogy nem vagy egy nőies nő, én férfiként nem preferálnám a stílusod, de nyilván van olyan akinek tetszik. De a legfontosabb hogy magadnak tetszel :)

2017. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén?

Ki,az aki a gombolást megfigyeli egy ruhán?


Én vettem már fel elvileg női felsőt,azért mert kicsi volt,én meg S-es férfi méretet ritkán találok,mivel alacsony vagyok.


A női nadrágban az zavar csak,hogy mivel balkezes vagyok,így fura,hogy nem baloldalon van a gomb..

2017. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Semmi gond a linkelt nadrággal, én is szoktam ilyet hordani.

Szerintem az a lényeg, hogy a jó ízlés határain belül mindenki azt vegyen fel, ami neki kényelmes. Meg persze azért vannak közösségi íratlan szabályok. Én sem veszek fel kiskosztümöt minden egyes nap, de pl. esküvőre, Operába se megyek zsebes gatyában, mert nem odavaló.

De ez egy női vélemény volt.

2017. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
70%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Mindenki hordjon azt, amiben jól érzi magát, ami neki kényelmes. Ha te ezeket a ruhákat a fiúrészlegen találod meg, akkor ott. Nekem is van fiú ruhám, gyerekosztályról :D régebben kifejezetten kisfiú méretű zenekaros pólót hordtam, mert női XS-es nem volt sehol. És amúgy a nadrágok tekintetében engem is bosszant, hogy nincs egy normális zseb a női gatyákon. Épp gondolkodom, hogy elkezdek fiú skinny farmert hordani, mert a nőinek olyan szűk a lába vádliban, hogy nem tudok benne mozogni de a derekamról meg leesik...a fiú gatyának kicsit lazább a szára és egy sima fekete farmert úgysem lehet megkülönböztetni hogy női vagy férfi.
2017. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! Egyébként itt igaza/uk volt valakinek, mivel pl. a belikelt nadrágot a Rockpincéből hoztam, ahova "férfi/uniszex" volt írva... Gondolom, nem a mai generáció írt válaszokat, hisz egész értelmes válaszokat kaptam... Köszi mégegyszer.
2017. ápr. 30. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!