Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer otthoni viseletnek? Ti...

Farmer otthoni viseletnek? Ti szoktatok otthon farmert viselni ha nem mentek sehová vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

nekem nincs is melegítő nadrágom..

21/F


2017. máj. 1. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát én lány vagyok de elég kényelmetlennek hangzik. Mikor hazaérek az az első hogy leveszem. Én tuti nem tudnék farmerba lenni itthon egész nap
2017. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%

Én általában azt használom itthon, normálisan néz ki, és kényelmes (persze nem két számmal kisebb, mint ami a méretem, hanem megfelelö nagyságú).


Melegítöm nincs, mert egyrészt ronda, másrészt igénytelen, harmadszor meg nem kényelmesebb.


A melegítö - mármint ami tényleg rendesen néz ki -, nem otthonra való, hanem sportöltözet. Amit meg otthon szokás használni, abban mindenki rondán néz ki. (A férfiak meg vagy vakon szerelmesek még, és akkor mindegy, mi van a nön, vagy látják ugyan, hogy olyan benne a nö, mint egy zsák krumpli, de nem mernek szólni, mert akkor jön a hiszti.)

2017. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom en nem tudnek farmerban lenni. Igaz, hogy igy brutalronda vagyok otthon, de ugy sem lat senki csak a csalad:D es legalabb kenyemes. Altalaban egy mackonadrag vagy egy cicanadrag, bátyám kinott poloival. Tudom eleg vonzo 15/L
2017. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Nálam is van olyan,hogy itthon amikor nem megyek sehova és maximum a barátaim jönnek át borozni,vagy még ők sem jönnek akkor is farmerban vagyok egy egyszerű felsővel.De vannak melegítőim is,persze nem azok az ócskák amiben borzasztóan lehet kinézni,nem is értem azt miért veszi meg valaki..Nike,Adidas,V.S Pink..ilyenek vannak,vagy az egyesületi egyenruhát szoktam néha felvenni.
2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
De hogy. Az első dolgom az hogy átöltözök ha hazaértem. Ha esetleg jön valaki akkor nem veszem át.
2017. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
En nem szoktam kifejezetten atoltozni itthonra, vagy itthoni ruhaban lenni. Melegitoben en aludni szoktam, vagy kerti munkahoz felvenni, ilyesmi. Mugy ugyanugy farmerban vagyok itthon is.
2017. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Én nem, mert nekem nem annyira kényelmes, mint egy pizsama mondjuk. Még egy viszonylag sztreccsesem, gumisabb farmer is azért elég szűk, és szerintem nem túl egészséges, ha még otthon is nyomja az embert.

Ha téged nem zavar a farmer, akkor viseld azt, én speciel nem szeretem otthonra.

2017. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem azt amit utcán hordok, de szoktam. Ha tudom, hogy nem jön senki, akkor én is inkább kényelmesebb melegítőben vagyok, de ha például várok valakit, akkor farmerban szoktam lenni.
2017. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Én simán elvagyok itthon farmerban xD
2017. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Hihetetlen diszkomfort érzetem van, ha itthon farmert viselek. Rövidnadrág a kedvencem . Télen megy a fűtés, nyáron meleg van, köztes időben meg aláöltözőt veszek alá.


24f

2017. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!