Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti melyik Air Jordan modellt...

Ti melyik Air Jordan modellt ajánlanátok mindennapos utcai viseletként?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
szerintem az eclipse nagyon szèp
2017. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hát én nekem jelenleg egy Air Jordan Retro 5-öm van utcára, szerintem nagyon jó és kényelmes. Amivel nagyon szemezek az az 1-es Jordan illetve a 3-as. Nagyon tetszenek és biztos kényelmesek.
2017. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Jordan 5 az álomszép, már gondolkodom rajta egy ideje - ha azt mondod, hogy kényelmes mindennapi viseletként, akkor most már tényleg komolyan elgondolkodok rajta, hogy beszerezzek belőle egy szép színállást.

A Jordan 1 nagyon hasonlít a Nike Dunk-re, és olyanom már van, az nálam azért nem játszik. A Jordan 3 is egy igazi klasszikus darab, de ha a 3-as és az 5-ös között kell választani, akkor az utóbbira teszem le a voksomat. Köszi szépen a megerősítést!

2017. máj. 28. 23:03
 5/6 anonim válasza:
Nincsmit
2017. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pffu van 1 pár Jordanam.

Kinézetre egyértelműen a 4es, 11es és 12es. A 11es nekem elég kényelmetlen :/ 1es elmegy kényelemre de túl egyszerű nekem kinézetre. 12es pedig a kedvenc retro cipőm kényelmes és faszán néz ki. Több retro modellhez sajna nem volt még szerencsém, ami ezek kívül egész jó még az a eclipse, bár nekem ez is túl egyszerű külsőre, illetve van 1 Rising High 2esem ami annyira nem tetszett az elején de kényelmes volt, megvettem kosarazáshoz. Aztán "beleszerettem" utólag, utcára is sokat hordom, ezt is tudom ajánlani. Amúgy mind magasszárú kivitel amivel dolgom volt.

2017. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!