Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködik egy igazi...

Hogyan öltözködik egy igazi Barbie-s nő?

Figyelt kérdés

Smink, stílus, minden erdekelne. Fekete a hajam, a szőkét hagyjuk ki :)

Nektek mit jelent ha valaki Barbie-s?



2017. máj. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát számomra azt jelenti hogy ilyen pinkes ruhákat hord,meg minnél nőiesebbeket,pl.egy nagyon szűk farmerrba,egy olyan lila/fekete/rózsaszínű pólóba,tudjátok aminek ott a mell részén olyan x-es kivágású a póló,na és persze egy magassarkú cipő,az lehet pink vagy lilás színű,De természetesen ezt nem iskolába kell hordani!😊
2017. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

És a kiegészítőket kifelejtettem,hát hordhat ilyen csüngős fülbevalókat: [link]

Vagy akár hordhat ilyeneket is: [link]

Nyakláncként pedig ilyeneket: [link]

Hajnak pedig szerintem csak a kivaskivasalás,Smink pedig egy enyhe alapozás,szempillaspirál,szemöldök formázása,és egy linked rúzs szerintem,na meg persze egy kis csillámos púder vagy pirosító!

2017. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pinkes rúzs*
2017. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nekem is barbies stilusum van szeretem a rozsaszint de barmilyen szinu rahat felveszek(kiveve zold es piros)mindig elegansabb fazonokat hordok sminkre kiegeszitore is egyarant figyelek es csak magassarkut hordok (egyaltalan nembfaj tole a labam)nagyon adok a kulsore ...egyszer nekem anyukam aztmondta hogy komoly titkarnos stilusom van :D 15/l
2017. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper valaszok, ment a pontozas :)

En altalaban szűkebb fazonú pólókat, felsőket, nadragokat hordok, a kitapasztalt szinekben, karikafülbevalóval vagy hosszúval, plusz óra, kistáska. Francia manikűr és pedikűr, szemceruza, apirál rúzs, neha ha kijon egy kis hiba akkor alapozó, bar alapbol tiszta a bőröm :)

Szeretnék egy pár csinos pink vagy rózsaszín felsőt venni, nagyon megtetszett ez a kis csinibaba stílus, néha kell egy kis frissítés.

Mégegyszer köszi a válaszokat!!! :)

21

2017. máj. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!