Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdjek magammal, hogy...

Szraki kérdése:

Mit kezdjek magammal, hogy legyen stílusom? Önbizalom hiányom van nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért kéne segítség mert amint fent is említettem önbizalom hiányom van.Az osztályom az iskolában kiutált a közösségből. Igazából nincs stílusom és nem is tehetjük meg,hogy a NewYorkerbe meg ilyenekben vásároljunk! De szerintetek mit kéne tennem,hogy jobban nézzek ki meg kialakuljon a stílusom? (Elvileg emiatt tagadtak ki meg mindenfelet állítanak rólam stb..) Szóval nagy segítség kéne ahhoz h kialakuljon valami amitől jobban érzem magam az meg a stílusom lenne... Köszönöm a segítő válaszokat. 15/L

2017. máj. 7. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj privibe :)
2017. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lihleny válasza:
A stílus/stílusérzék "elvileg" kezdettől fogva megvan egyes emberekben kivételes esetben, de szerintem a fejleszthető tulajdonságok közé tartozik, saját példámból kiindulva (nekem is beletelt egy kis időbe míg megindult a folyamat. Ha gondolod nagyon szívesen segítek neked, írj rám nyugodtan.
2017. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen primitív véglények azok, akik amiatt utálnak ki valakit, mert nincs stílusa? Bár úgy érzem azoknak az illetőknek se sok van, fogadok a tucatot és egymást majmolják.


Nem a New Yorkerben lehet megtalálni a saját stílust, ott a divat cuccokat lehet megtalálni.

Böngészd végig a turikat, rengetegféle király dolog van ott, ami sosem jön veled szembe minden sarkon.

2017. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolóknak! :) Sokat segítettetek😊❤
2017. máj. 21. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!