Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, felvennétek egy ilyen...

Lányok, felvennétek egy ilyen szép ruhát randira, hogy a barátotokat elbűvöljétek vele?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 11. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy iskolás ünneplős fehér blúz... Randin inkább vicces.
2017. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó vicc haha
2017. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátom inkább rohogne rajtam ha így neznek ki.
2017. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

bocsi, de már nem általános iskolás és nem is gimis vagyok


felnőtt érett nő lévén más a stílusom

2017. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Ezen nagyon csodálkozom! Én biztos, hogy le sem tudnám venni a szememet a barátnőmről, ha ilyen csinos ruhában lenne... De hát nem vagyunk egyformák. :)

Amúgy biztosan nem röhögne ki; igaz, hogy nem ismerem, de biztos vagyok benne, hogy tisztel annyira, hogy nem tenne ilyet még akkor sem, ha esetleg nem tetszenél így neki.

2017. máj. 11. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez még csak nem is ünneplő. Már csak az "xy üzlet "szia kata vagyok miben segíthetek" táblája hiányzik róla. Rusnya
2017. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az tetszene neki akkor miért ne :D de nem tartom valószínűnek :DD
2017. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ebben mi a szep??

Inkabb meleges mint noies.

2017. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Számomra ez minden csak nem szép...Szeretek blúzokat és ingeket is hordani, de nem ilyen szabásúakat és általában inkább betűrve magas derekú nadrágba vagy szoknyába. Ha mindenképp ezt az inget kéne felvegyem, akkor mindenképp fel kéne dobjam valamilyen hangsúlyosabb kiegészítővel a dolgot, különben elkerülhetetlen az általános iskolás ünneplő hatás.
2017. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha betüröd egy fekete nadrágba,és teszel rá néhány kitüzöt ami feldobja,vagy varsz rá valami érdekes mintát akkor egy jó választás.

Ilyen apró mintákat [link] nagyon olcsón kaphatsz szinte mindenhol.

Kitüzőt pedig úgyszintén.

Ha elakarod büvölni akkor nem ez a megfelelő választás,viszont ha neked ez tetszik és önmagad akarsz lenni akkor nyugodtan viselheted ezt,te döntésed.

2017. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!