Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű, stílusú ruhákhoz...

Milyen színű, stílusú ruhákhoz illene ez a nyaklánc?

Figyelt kérdés

[link]


--> A képen látható choker nyakláncaim vannak. A kis medálosat rengeteget hordom, az könnyebben passzol a ruhatáramban lévő ruhákhoz. A másikat, ami egyszerű csipkés nem igazán volt alkalmam felvenni, mert nem tudom, mihez illene. :\

Milyen színű, stílusú pólókat, ingeket ajánlotok hozzá? [Kb. ugyanolyan színű, mint a képen, ilyen világos pasztell rózsaszín.]



2017. máj. 14. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep chokerek nekem is vannak szerintem siman felveheted egy nem tul mintas felsohoz szep letisztul mind2 ...Tally Weijlben biztos talalsz hozza illo darabot ;)
2017. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszínű vagy éppcsak apró mintás fehér, púder&rózsaszín, fekete egyszerű felsőkkel hordanám
2017. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak. :)
2017. máj. 14. 22:45
 4/5 anonim válasza:
Előttem lévők jól írják! Még annyit, hogy amit linkeltél, szerintem nagyon jól menne egy rózsaszín szoknyához és egy fehér pólóhoz! (Ami nem mintás!) az még egy plusz pont ha emellé még szőke is vagy... 😱😊
2017. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem szeretem a szoknyákat és szőke sem vagyok hála istennek. :D
2017. máj. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!