Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S.! Lány is hordhat...

S. O. S.! Lány is hordhat ilyen cipőt?

Figyelt kérdés

Vettem egy fekete Nike cipőt, ilyen puhatalpú habtalpú vagy nem tom hogy hívják, ilyen futócipős izétalpú vagy nem tom... ne röhögjetek ki xd

Az egész cipő fekete, nincs benne egy fehér rész sem. Ugye ez nem túl fiús? Vagyis beírtam h tumblr nike shoes, és kiadott ilyen cipőket, de azoknak a talpúk fehéR. Az enyém nem túl fiús?



2017. máj. 14. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg mostanában elég uniszexek lettek az edzőcipők (futócipők? Nem tudom mi a hivatalos megnevezés) tehát gyakorlatilag nemtől függetlenül bármilyet lehet hordani.
2017. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem, ha nő húzza fel, akkor gyors lefolyású agyrákot kap és habzó szájjal esik össze.

Futócipőknél nincs igazán külön férfi és női, hord ahogy érzed.

2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Tilos. (V. 3.) XI.ÖK rendelet szerint egy lány kizárólag rózsaszín flitteres magassarkút hordhat, ellenkező esetben pénzbírság jár. Fekete Nike cipőért akasztás.


Neked kell, hogy tetsszen, nem másnak. Kit érdekel, ha ezt inkább férfiak hordják? Senkit. Soha senki nem fog ezzel törődni, hogy mi van a lábadon.


Amúgy, az hogy lehet, hogy a húszezer forintos cipődnek nem tudod a nevét? :DD

2017. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs megtiltva, de hátha ezek a menőbbek gondolják magukban hogy ez meg nem trendi, mert a talpa is fekete:c tudjátok odafigyelnek minden apró részletre. És nem az hogy elsőrendűen meg mittudoménhogy akarok öltözni, csak azért ne úgy hogy összesúgnak möttem akár csak ketten is :D
2017. máj. 15. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Aaaa! A fekete miota ferfi szin?

Amiota a rozsaszin es a lila noi!

2017. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha ilyen a cipőd. Sőt! Attól még, hogy mondjuk nem láttál más lányt, akin ilyen cipő van, még nem jelenti, hogy te ne hordhatnád. ;)
2017. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!