Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj, ha egy...

Szerintetek baj, ha egy lánynak férfi táskája van?

Figyelt kérdés

Nemrég kinéztem a Zarában egy csodaszép hátizsákot a férfi részlegről. Egyedül annyi a problémám vele, hogy a pántjai túl hosszúak, de ez szerintem orvosolható ha a bőr szíjába csinálok még pár plusz lyukat, hogy szorosabbra tudjam állítani.

A legjobb barátnőm viszont (ő is látta a táskát) beszólt, hogy szerinte milyen gáz már ha férfi táskát veszek.

Szerintem nem gáz, meg úgyis én fogom hordani és nem ő, de tudom, hogy majd fogom tölle kapni a "vicces" megjegyzéseket ha megveszem.

Tényleg ennyire baj lenne, hogy mivel a női részlegen nem találtam nekem tetsző darabot egy férfi táskát fogok megvenni?

Sokkal praktikusabbnak találom, több minden elférne benne és nem annyira csicsás mint egy női.


Szerintetek?



2017. máj. 15. 08:34
 1/8 Blondie.W ***** válasza:
Nem baj.
2017. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ó, én is férfi táskát veszek rendszeresen. Nekem az a bajon, hogy a nőieknek olyan keskeny és gyenge a pántja, hogy belerakok két könyvet, egy kulacsot meg egy pulóvert a társa, kulcs stb. mellé és 1 hónap alatt leszakad. Minek csinálnak akkor 20 literes táskát, ha nem tudok belepakolni?!


Azt feltételezik, hogy csak viccből járok nagy táskával, és egy rúzst meg két tampont akarok vinni?


Szóval átmentem a férfi részlegre, tök szép, egyszerű, letisztult formavilágú, minőségi táskákat lehet kapni amik használhatóak is. Ha túl egyszerűnek érzem, rákötök egy színes sálat, feldobom egy brossal vagy nőiesebb "fityegővel" és kész is.


Amúgy mivel nem szoktam reklámozni, hogy a férfi részlegről vettem, fel se merül az emberekben, csomószor megdicsérik és kérdezgetik, honnan van... :D

2017. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"a társa" = a tárca
2017. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Dehogy gáz. Ha nem a FÉRFI feliratú részleg alatt van, a kutya se fogja észrevenni, hogy hol vetted. Én rendszeresen vásárolok férfi ruhákat, kiegészítőket, és senki nem mondja meg, hogy férfi ruha :D
2017. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

En meg noi taskaval ( ridikul) jarkalok es leszarom hogy noi mert a ferfiak tul nagyok szamomra es egy fiu annyi mindent nem visz magaval igy boven eleg a noi is.


F

2017. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem baj!
2017. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jó az

én hátizsákos vagyok régóta, nekem az a "ridikülöm" :D

2017. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma megvettem a táskát.

2017. máj. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!