Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a trilby...

Mi a véleményetek a trilby típusú kalapokról? (férfin)

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Szerintetek mihez illenek, milyen más ruhadarabbal mutatnak jól?


[link]


[link]



2017. máj. 17. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Öööh! Mivel ez ferfi kalap ha eddig meg nem ismerted volna csak ezt is eliszerettel lenyultak a nok mint minden mast tolunk, lasd. Al Capone kalapot is mert az is ferfi es megis pitcsakon latom, ezert nem ertem a kerdest??

Elegansabb oltozetekhez illenek amugy.

2017. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy eredetileg férfi kalap, nem is ezzel volt a gond. Inkább ha meglátjátok egy férfin az utcán, akkor mit gondoltok róla? Kinézitek, vagy nem igazán vesztek róla tudomást?


(Férfi vagyok egyébként)

2017. máj. 22. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos mar csak igy lehet sok ruhankra irni , hogy eredetileg " ferfi volt" mert mar lassan a ferfi ruhakban is kenyelmetlenul erzem magam mert mar mindenunket lenyuljak a csajok es kitudja mikor van rajtam ferfi ruha!


Na szoval, miert is neznenek ki? Nyaron a nap ellen is jol ved es meg elegans is ha ugy oltozol hozza.

2017. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!