Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a színes...

Lia Réder kérdése:

Kinek mi a véleménye a színes hajról?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy tényleg nagyon színes....Zöld,kék,rózsaszín,sárga,szivárvány. :D

16/L



2017. máj. 18. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fele fekete a másik fele rózsaszín -piros egyveleg. És imádom.
2017. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig is felemásra akartam *Q* de perpill zöld de havonta váltogatom :D
2017. máj. 18. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól tud kinézni :333 A kéket, meg a rózsaszínt nagyon bírom :333
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
Az enyém kék és fekete, pedig épp 10 évvel vagyok idősebb nálad. Ha valaki tudja viselni, akkor nagyon jól néz ki, persze megfelelően ápolva és újrafestve amikor szükséges.
2017. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenfele volt mar a hajam tini koromban. Nagyon jol nez ki,szeretem ha van egy kis hajhabom es egybol szepet varazsolok magamnak. Szerintem ugy a szep a hajnak van egy alap hajszine, es ugy ra a szin. Ez szep... de akinek tobbfele szinu a haja, az nem tud jol kinezni.. habar nekem nem tetszik a tul szines haj...
2017. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Oda vagyok érte😍😍 3-4 év múlva én is lila hajat szeretnék^^

14/l

2017. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eskü azt hittem hogy negatív kommenteket fogok kapni :D De jó olvasni hogy ennyien vannak akik szeretnek egy pici színt vinni az életükbe úgymond :D Köszönöm mindenkinek a válaszokat^^
2017. máj. 19. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem második hónapja pink, vörös hajra, imádom amilyen :3

20 éves vagyok, joghallgató de lesz@rom és eddig mindenki más is csak csodálta, soha nem ugatott be rá senki :D

2017. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én szoktam kapni negatívokat de engem se nagyon érdekel :D Pl: Direkt lett ilyen vagy elrontották? :D Vagy a másik kedvencem mikor a kisgyerek mondja papájának:-Nézd zöld színű a haja! Papája meg: - Igen látom, egy papagáj...:D
2017. máj. 21. 11:02
 10/12 Metionin ***** válasza:
Nekem már idős nénik és bácsik is megdicsérték a hajamat. Egyedül falun kapok fura pillantásokat, beszólni pedig szinte csak a cigányok szólnak be, no de ők kinek nem. Minap egy 4-5 év körüli gyerek jött oda és nyilvánított véleményt, hogy nagyon szép a hajam. :D
2017. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!