Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség!? Nincs stílusom...

Segítség!? Nincs stílusom 😕 18L

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám hogy képtelen vagyok találni magamnak egy normális stílust. Nagyon vékony testalkatú vagyok, mondhatjuk hogy vézna . Szemuveges vagyok. Elég keskeny az arcom. Kék szem szőke hajam van.Gerincferdülésem van ami miatt korzettet kell hordanom. Mostanában inkább fiús cuccokban járok de a női és fiús cuccok között lebegek állandóan. Ez általában hangulattól függ . Tud valaki segíteni abban hogyan találhatók meg a nekem megfelelő stílust? Az ilyen tesztekben nem bízok meg mert az agyam vagány de elég zárkózott és szégyenlős vagyok. Magyarul nem merek önmagam lenni. 🙁😕🤔🤐😶

2017. máj. 20. 01:16
 1/3 anonim válasza:
90%

Önbizalom! Ha ez megvan, magától jön a stílus is. Egy kis izom, és/ vagy idomok nem ártanának. A vékony testalkathoz pedig a vintage darabok jól mutatnak, annak ellenére mondom ezt, hogy nekem pl nem állnak jól( testesebb alakom van, és elegánsan-sportosan öltōzködöm).

A lényeg az önbizalmad felturbózāsa.

2017. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Az önbizalomnak semmi köze a stílushoz. Az első tökéletes példája az idióta embernek.
2017. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem alakult ki sokáig, 24 éves koromra érzem azt, hogy megtaláltam. Azelőtt akármilyen divatos ruhát is vettem nem éreztem önmagamnak magam benne. Másokon mindig az elegánsabb, nőies darabok tetszettek. Aztán úgy döntöttem kipakolom a szekrényt és lecserélem a ruhatáram. Leginkább egybe ruhákat és szoknyát hordok elegánsabb felsővel. Nincs elképzelésed miben éreznéd jól magad, mi az ami tetszik másokon? Szerintem önmagában a ruha nem elég, fontos a hajviselet, kiegészítők stb.
2017. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!