Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » R*b*nc*s egy combig érő short...

R*b*nc*s egy combig érő short a mindennapokban sima felsővel meg esetleg egy sportosabb cipővel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudd:

Egy maxiszoknyát is lehet r.b@ncosan viselni és egy miniszoknya/nadrág is lehet ízléses. Nem ezen múlik, hanem a stílusán.

Én az extrémmini ruhák és az extrémmagas platform cipők fanatikus rajongója vagyok, mégis a legtöbben elég visszafogottnak tartanak, a legtávolabbról sem ribinek. De én könnyen megtehetem, hiszen alacsony vagyok. Ha 170-80 centisen "polgárpukkasztanék", akkor már relevánsabb lenne ez a kijelentés.

2017. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 😊
2017. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel minden második nőn ez van, ezért alapvetően nem. De nem mindegy hogy pontosan hová vennéd fel.
2017. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak rihbancos, de kozonseges es illetlen igy oltozkodni varosba, mert ha be kell menned egy hivatalos helyre oda megfelelo ruhat illik felvenni mert ez max a partra jo a bufeig!


Az hogy minden masodik non ez van az pedig erositi a szabalyt miszerint minden no ribhanc de vannak kivetelek!

Te tartozz az utobbihoz kerdezo!


Elso! Nehogy azt hidd hogy polgarpukkaszto vagy ilyen szerelesben!

Sokkal inkabb kozonseges buta lany benyomast keltesz aki csak arra az egyre jo hogy a kangorcsosok beled uritsenek.

2017. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!