Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017 divat lányoknál? Mi történt?

2017 divat lányoknál? Mi történt?

Figyelt kérdés

Pár éve a fiatal lányoknál kb 15-20 éves korig azt tapasztaltam, hogy a lènyeg volt, hogy minél többet mutasson, sexy legyen, feszüljön mindenhol a ruha rajtuk.

Nyilván itt azokról beszélek, akik nem valami saját stílust hoznak, hanem az épp aktuális divatot követik.

Ma azt látom, hogy úgy öltözködnek, mint a hajléktalan, tróger hippik annak idején. Lóg rajtuk a pulóver, legalább köldökvillantós, de olykor mellig felhúzott farmer, ilyen batman lepel, ami takarja a feneküket, stb.

Már nem számít az, hogy sexy legyen egy lány?


A másik a konty. Ez nekem az igénytelenség jele, hogy annyi nincs benne pl egy randi előtt, hogy hajat mosson, megfésülködjön, inkább köt a fejére egy ilyet. Én utcára nem mennék zsíros hajjal kb...



2017. máj. 24. 08:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%

A lányok nem azért léteznek, hogy neked megfeleljenek és a te szexuális álmaidat valóra váltsák az utcán.

A sokat mutatás nem divat. Nincs olyan, hogy "divat", ugyanis szezononként változik, mindegyik nagy high fashion üzlet újabb kollekciókat dob ki havonta. Szerintem egy-egy testrész megvillantása (pl. hát/láb) ami többet hagy a képzeletnek szexibb, mint egy magából teljesen kivetkőzött nő, ugyanakkor mindkettőt tisztelem, mert így vállalják fel magukat.

Ugyanakkor akkor mosnak hajat, mikor akarnak. Tudom, férfiként nem mész keresztül azon a sok lépésből álló procedúrákon, amik ahhoz kellenének, hogy az ember lánya "tökéletesen" (azért idézőjel, mert ilyen nem létezik) nézzen ki. Tudom, rövid hajjal fogalmad sincs róla, hogy milyen bonyolult tökéletesre beszárítani, befonni, begöndöríteni, akármi a hajad. És igen, néha kontyot kötünk. De ez nem azt jelenti, hogy zsíros a hajunk, csak szimplán azt, hogy nem akartuk, hogy az egész az arcunkba lógjon.

Kevesebb szexizmus és követelmény, több tolerancia.

2017. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

A nők sokkal szabadabban élnek, öltöznek, divatólnak, igaz sokszor utánozzák egymást, de nem ragadnak le 1-2 kinézetben, mint a férfiak.

A magasderekú nadrág is feszül rajtuk, a laza felsőt kényelem miatt hordják gondolom.

Én többnyire igényes nőket látok, néhány kivétel mindig volt, lesz.

2017. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
3%

Latod kerdezo! Az elso maris partfogasaba vette a noi nemet, mivel azt meg Te sem tudod hogy beszologatni, szidni es negativ jelzokkel nem szabad megserteni a kislanyokat csak a fiukat lehet alazni a sargafoldig..


De valjuk be ez minket nem erdekel!


Amugy jo a meglatasod kerdezo, valoban az igenytelenseg es a meleges oltozek divik a noknel , sajnos keresve is nehez talalni szexi egyeniseges kisugarzasut kozottuk, valoban egymast majmoljak mert otlettelenek es a kenyelem van eloterbe hozva, amit nekik szabad persze, de ha egy ferfi felhagy a ferfias oltozkodessel es emiatt kenyelmesre valt akkor jonnek az eloiteletek.

2017. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom te mit képzelsz magadról de nem körülötted forog a világ recska király, szerezz barátnőt, aki feszülős cuccokat hord aztán nem lesznek ilyen problémáid
2017. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
3asnál a pont.
2017. máj. 24. 09:44
 6/46 anonim ***** válasza:
4%

Koszonon szepen!

Ugye jol latom a helyzetet?

De hat igy van ez ahogy irtam , ezert az oszintesegemert Vagyok patkany par gyenge elmeju szemeben, mert ok csak hogy ne szavazzak le oket azt irjak amit masok szeretnenek olvasni, hallani!

A kis gerinctelenek! Mint az elottem szolo is aki aktivan vedi a megserteni nem szabad tipusu kislanyokat..

2017. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a szűk ruha volt a divat, akkor sem az volt a cél, hogy szexi legyen, az csak egy véletlen velejárója volt a dolognak. A cél mindig az, hogy ne lógjanak ki a sorból.
2017. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
7%

Tehat otlettelenek voltak es ezert egymast majmoltak?

Erre akarsz kilyukadni?

2017. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%
Hagyjátok már abba egymás falloszának a szopkodását, hármas és kérdező mindketten szánalmasak vagytok :D De utáljátok csak nyugodtan a kis sötét lyukatokba bújva, egész nap kis sem mozdulva a nőket :D
2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
0%
Na! Elokerult meg egy a sok kozul a nagy ontudataval...
2017. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!