Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, dögösen kinézni gáz,...

Lányok, dögösen kinézni gáz, vagy ciki egy másik lány szemében?

Figyelt kérdés

Miért nem öltözik a legtöbb nő úgy, hogy a pasiknak csorogjon utnuk a nyála? A többi nő tartja vissza őket? Vagy valamiféle erkölcsi gát? Vagy mi?


Nekem úgy tűnik, hogy egy szexisen öltözéknek sok előnye van a társadalmunkban, és lényegében nincs hátránya. Vagyis nem értem, nem látom, hogy mi lehet a hátránya, ami miatt a legtöbben nem teszik.


2017. máj. 28. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
És ennek mi köze a szexualitás témakörhöz?
2017. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én imádok nőiesen öltözködni és ha tehetném minden nap szoknyába járnék meg az alakomat kiemelő ruhába de az én pénztárcámnak ez sokba lenne így csak egy pár ilyen ruhám van
2017. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem! Amúgy nem azt jelenti dögösen öltözködni,hogy kirakod mindened.

Egyébként nem tudom ki hogy van vele,de én ha kiöltözök,általában leszarom,hogy a pasiknak tetszek-e. A nőknek akarok tetszeni,szebb akarok lenni az összes nőtől. És nem a pasik miatt! De 100% hetero vagyok. Érdekes dolog ez.

2017. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a dögös öltözet. Az ami az én fejemben megjelent azt üzeni hogy dugható vagyok gyertek. Na ezt pont nem akarom üzenni.

Szerintem az öltözet nagyon sok információt hordoz az emberről. Én nem szeretem ha a pasiknak az marad meg belőlem hogy de megdugnám inkább érvényesüljön az arcom vagy a humorom mint a seggem meg a mellem.

De ez a személyes álláspontom.

2017. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még 14 kilót kéne fogynom ahhoz, hogy fel tudjak venni dögös ruhát. Na majd akkor jöhet dögivel ;) Akkor lesz értelme csininek lenni. Addig nekem sajnos nem lehet :/
2017. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hátránya van! Nem vesznek komolyan a szakmádban, párkapcsolatot is nehezebben találsz, inkább csak alkalmit, macerás, kényelmetlen, és szerintem teljesen értelmetlen. Normális férfi nem csorgatja a nyálát, és nem arra indul be, ha egy nő pr.stinak öltözik.
2017. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarom h csorogjon utánam a pasik nyála, nem ebből nyerek önbizalmat.
2017. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert engem nem érdekel, a pasiknak mi után csorog a nyála, beba-szna, ha reggel az lenne az első gondolatom, hogy mit vegyek fel a pasik kedvéért lol.

Azért nem tesszük, mert leszarjuk, mi tetszik a pasiknak. Ha a pasik kénye kedve szerint öltöznénk, ruha se lenne rajtunk :D

2017. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt definiáld már, számodra mit jelent a "dögös"!

Én pl meg vagyok őrülve a fekete csipkéért és a selyemért, nem csak fehérneműként hordom és szerintem dögös. Viszont a miniszoknyát nem szeretem, hiába van meg hozzá az alakom, nem venném fel, mert kényelmetlen és nem tetszik. Szóval a dögös-nem dögös ízlés kérdése.

Az pedig, hogy nincs semmi hátránya, a legnagyobb baromság. Az ilyen cuccok arra jók, hogy a pasik fantáziáját beindítsák és ha hiszed, ha nem, a nőknek nem abból áll az élete, hogy a pasikat hergeljék. A nők is emberek, hétköznapi problémákkal, mint pl munka, család. Ezeken a területeken nem lehet megfelelni úgy, hogy folyton erotikusan vagy felöltözve.

2017. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint azért nincs semmilyen szexinek mondott ruhadarabom, mert többre tartom magam annál, mint egy kirakati babát, akit jól meg lehet bámulni. rohadtul nem akarok tetszeni senkinek, magamon kívül. én meg rajongok a saját cuccaimért, nagyon királyak szerintem. a hátránya számomra az, hogy nem akarom, hogy a testemmel foglalkozzon akárki is. meg amúgy is a lányokhoz vonzódom :D
2017. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!