Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért mondják hogy...

A lányok miért mondják hogy kényelmetlen és fáj magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal kényelmesebb és könnyebb járni benne mint egy lapos talpúban 27/crossdresser
2017. jún. 2. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap a lábadon volt?
2017. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen egész nap és olykor egész éjszaka is amikor bulizni voltam
2017. jún. 2. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, aki hozzá van szokva annak nem kényelmetlen. De vannak az olyan lányok mint én, akik nincsenek hozzászokva és szenvednek benne. Ennyi. Nem vagyunk egyformák.
2017. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan testhelyzetet vesz fel a láb ami megterhelő a gerincnek és a lábfejnek. Van akinek ez kényelmes van akinek nem. Pl én 4 óránál tovább nem tudok ilyen cipőben lenni mert megfájdul a derekam és a lábfejem begörcsöl
2017. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
barátom, akkor viseld egészséggel, de semmi jogod (férfiként meg főleg) beleugatni, hogy másnak mi a kényelmes, és mi nem... -.-
2017. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük hozzá, hogy téged nagyfokú (szexuális) izgalommal tölt el pusztán már a tudat is, hogy olyasmit vehetsz fel, ami jellegzetesen női viselet. Az izgalom és az adrenalin meg csodákra képes. :)

A magassarkú egyrészt nem követi a láb természetes formáját, másrészt meg természetellenes tartásra kényszeríti a lábat. Az, hogy másképp kell benne menni, természetesen megszokható. Viszont amiatt, hogy a lábhoz anatómiailag nem igazán passzol, rövid távon lehet, hogy nem kényelmetlen, de hosszabb távon minimum zavaró. Főleg, ha sokat kell hordani, és sokat kell benne menni.

2017. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátom anyja mindig megszólt, hogy miért nem hordok magasabb sarkú cipőket (amúgy van és néha hordok is), állandóan ezzel példálózott, hogy ettől nőiesebb stb. Most meg 56 évesen tönkrement a lába szinte, ő ebben is dolgozott, biceg, a doki azt mondta a túlzott magassarkú hordás miatt is történt ez.
2017. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég nagy különbségek vannak magassarkú és magassarkú között...
2017. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ja. a kicsi és vastag sarkú cipők kényelmesek. :D

de a nagyon magassarkú, már-már tűsarok sehogy se kényelmes. meg lehet szokni, én is megszoktam, mert tetszik, de abszolút nem kényelmes.

2017. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az. Mellesleg nem szeretnék bütykös hattyú lenni 10 év múlva
2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!