Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik férfi...

Szerintetek melyik férfi fürdőnadrág néz ki jobban?

Figyelt kérdés

1. Link: [link]


2. Link: [link]



2017. jún. 6. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első.
2017. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. jobban tetszik, a színe miatt.
2017. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Színe miatt is, de ha fordítva lennének a színek, akkor is. Amúgy én ezeket nem nevezem fürdőnadrágnak, de mindegy. Volt olyan korszak, amikor az utcán rövidebbekbe járt az emberiség.
2017. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.
2017. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez mi? Mar ne is haragudjatok!!

Rovidnadragba akarsz uszni, furodni?

Akkor ennyi erovel szerezz be egy burkinit mint az arab csajok abban jobban el tudsz rejtozni!

Eszem megall ezektol a marha viseletektol, kijossz a vizbol lepni nem tudsz mert radtapad a vizes anyag, a labszarad lebarnul a combod hofeher es a parton meg bele is pallik a segged!


A fecske az az ami nyero!!

2017. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fecske az igazi fürdőgatya :)

De nem ez volt a kérdés. A mai fiatalok inkább ilyeneket hordanak. Ezek még egész jók. Strandon rengeteg térdig érőt látok :D

2017. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen mert a fiatalok meg befolyasolhatoak es nincs ondontesuk.

Meghat hiuak is nagymertekben , az En idomben sokkal inkabb az ertelmes oktozkodes volt elonyben a mostani egymas majmolasaval es a kulfold szennyevel ellentetben.

2017. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!