Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyiért lehetség...

Szerintetek mennyiért lehetséges eladni egy Calzedonia bikinit amit anno 14. 000Ft-ért vásároltam?

Figyelt kérdés
Sajnos minden évben eljátszom hogy új bikinit veszek de nincs sok értelme mert soha nem hordom. Ez a bikini is max ha 2x volt rajtam,szekrényben áll. El szeretném adni de nem tudom mennyiért lenne érdemes. 14.000 volt eredeti áron. Szerintetek? 7000-8000Ft-ot még lehet érte kérni vagy sok mert mégis használt.. nincs már címke stb de tényleg szinte új..
2017. jún. 6. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
7 ezertől lefelé inkább. Főleg, hogy nincs már rajta a címke. Így mivel tudod bizonyítod, hogy valódi Calzedonia bikini? A blokkal?
2017. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi,rosszul mondtam :D a blokk meg a ruhán a cédula vagy mi az ami nincs meg :D de maga az a címke amin rajta van a calzedonia felirat meg méret az rajta van!
2017. jún. 6. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de miért veszel bikinit ha úgysem veszed fel? Kánikula van. Menj ki valami közeli vízpartra és akkor nem kell az eladás miatt fájjon a fejed. Lehet hogy megjön hozzá a kedved és le sem akarod venni.
2017. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A turikkal versenyzel, plusz ha neten árulod még próbálni se lehet. 7-8000-ért szerintem nem megy el.
2017. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából egy rossz szokásom és azért szeretném eladni mert már másik tetszik :D nehéz eset vagyok tudom...
2017. jún. 7. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3000ft. Használt bikinit kevesen vesznek, akinek a márka kell csak csóró az nem ad ennyit érte, akinek van 7000ftja bikinire az nem használtat vesz.
2017. jún. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha évekig állt a szekrényben, az első mosás ál szét fog foszlani
2017. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*mosásnál
2017. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik évben vetted. Ha tavalyi akkor szerintem kb. 4000 körül tudnád eladni. Ha belegondolsz ennyiért meg felesleges eladni, mert ennyiért nem kapsz újat, főleg nem a Calzedoniában. Illetve ha mész nyaralni legalább több bikinid lesz. Szerintem tartsd meg.


Ha nem tavalyi, hanem régebbi, akkor meg jó ha 2000-et adnak érte.

2017. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már használt, akkor én is ilyen max. 4-5e-t mondanék. Ruhát meg el lehet adni féláron, de a bikini az intim testrészedhez ér hozzá, amiatt kevesebben kapkodnának érte, és kevesebbért... még ha vmi olyan felkapott márka lenne, mint a Triangl, talán, de Calzedoniánál nem hiszem.
2017. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!