Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legalabb 10 eve nem volt...

Legalabb 10 eve nem volt rajtam furdoruha, most megis szukseg lesz ra. Milyen fazont allna nekem jol, ha van rajtam egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

Nagyon felek furdoruhat felvenni, de par het mulva a baratommal wellnesezni megyunk. Amikor elsonek mondta, el se akartam menni, annyira utalok furdoruhaban lenni, de gondoltam addig leadok par kilot. Na igy sikerult leadni het kilot, de nem vagyok elegedett, es mar keves ido van hatra. De barmit csinalok addig mar ugyse fog tul sok felesleg lemenni, ugyhogy keresnek inkabb egy jo bikinit.

155 cm vagyok es 57 kg. Igazabol nem zarkozok el az egy reszes bikinitol sem, de nem tudom az mennyire divatos mostanaban. Szinben mit ajanlanatok? Fekete szinu a hajam, es most van egy kis szinem is, a szolarium miatt. Tetszenek a neon szinek peldaul, de felnek tul fentuno is lenni, meg lehet ahhoz sotetebb borszin illene.

20/L


2017. jún. 9. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg így szeret ahogy vagy. Ezért van veled. Szexelni is ruhában szoktatok?

arról nem beszélve hogy 155cm-hez az 57 kg azért nem a világ vége...

az meg hogy mi állna jól, kép nélkül nem fogjuk tudni megmondani... lehetsz alma, körte stb bármilyen alkat..

2017. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Emiatt egyáltalán ne aggódj, annál is inkább, hogy egyáltalán nem olyan sok az az 57 kiló!

Manapság szinte minden nő kétrészest hord, 40 és 140 kiló között, de semmi gond nincs az egyrészessel sem, nagyon csinos és fiatalos darabok vannak abból is. És az előző állításomra rácáfolva azt is mondhatom, hogy mostanában kezd is bejönni a divatba. Az a fő, hogy olyat válassz, amiben a legkényelmesebben érzed magad, hiszen a wellness épp erről szól. Azt tanácsolom, hogy menj el fehérnemű boltokba (de akár a hipereket és a kínaiakat is megnézheted), és próbálj fel többféle darabot (egyrészes, kétrészes, mintás, egyszínű stb) és amiben a legjobban érzed magad, legjobban tetszik, azt vedd meg!

Jó ázást! :)

2017. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!