Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcán cipő nélkül harisnyában,...

Utcán cipő nélkül harisnyában, előfordult már veled? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bálva mentünk, és nagyon fájt a lábam a magassarkútól. Kibírtam. Semmi extra nem volt benne.

Barátnőm karácsony előtt, mínuszokban csinálta ezt meg, kb. 4 utcát harisnyában, na az tényleg nagyon kellemetlen lehetett.

Nem bírta tovább a magassarkút; inkább levette.

2017. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak harisnya nélkül.

Pár napja eszembe jutott hogy nem vettem le pénzt a számlámról a másnapi autó olajcserere és pont nálam volt a barátnőm. Megkertem hogy pár percig figyeljen a házra és a gyerekekre és elrongyoltam a bankautomatahoz. Igaz kocsival de mezítláb.

2017. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy semmi különös. Én szinte mindig mezítláb vagyok.
2017. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, mert szanaszet torte a labamat a cipo. Harisnyaban jottem haza. Eleg rossz volt, mert meg hideg volt a beton a mezitlabaskodashoz, a harisnyam persze kiszakadt es felszaladt vegig a labamon... nem egy jo emlek
2017. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh mennyiszer már.. :D

Buszon is :D

2017. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!