Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik most ez? (harisny...

B25 kérdése:

Hogy működik most ez? (harisnya tartó)

Figyelt kérdés

Abba kérném a segítségeteket hogy miért van ezen a harisnya tartón három kapocs is. Általában elől egy és hátul egy szokott lenni de ezen hátul kettő is van. Nem igazán értem​ hogy miért és hogyezt mégis és hol kéne rögzíteni? A válaszokat előre is köszönöm! Itt a kép róla:


[link]


2017. jún. 12. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Normálisabban áll, kevésbé tekeredik el

Ott kell rögzíteni, ahová a csat esik

2017. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oszd el aranyosan mind a harmat es akkor nem lesz a harisnya vege nagyon hullamos.

Amugy van aki meg ilyesmivel vacakol?

Nem maceras es kenyelmetlen?

2017. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra a 3 percre, amíg a férfi letépi, szerintem nem.
2017. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit macerás de kényelmetlennek azért nem mondanám és szerintem minden férfi értékeli ha a nő ilyen gesztust tesz az irányába.
2017. jún. 16. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Fura egy erzes lehet hogy a labadon a combod vegeig erzed hogy van rajta valami, a feneked meg csupasz mint a hazatlan csiga!

Nekem ilyen gesztusokat nem tesz a parom, de nem is igenylem mert elegge konnyulanyos egy szereles, masreszt pedig meztelenul szep egy no es mindenfele madzaggal atkotve.

2017. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem könnyűlányos szerelés szerintem ha csak a párod lát így de mindenkinek más a véleménye ezekről a szerelésekről. Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!