Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a varosba 33 fok melg...

Tegnap a varosba 33 fok melg volt, es meg ennek ellenere nem egy not lattam hogy rovidnadrag vagy rovidszoknya ala harisnyat vett! Ennek vajon mi ertelme?

Figyelt kérdés
Nem volt hibas a bore vagy csunya stb. Mielott meg valaki ezt irna magyarazat gyanant.
2017. jún. 20. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha összér a combja, így nem dörzsölődik ki.
2017. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

1-eshez +1.

Nekem sajnos vastag combjaim vannak, mellé izzadok is... és ha csak egy napra nem veszek szoknya vagy rövidnadrág alá harisnyát nyáron (de pont ezért, amíg lehet, hosszúnadrágban vagy caprinadrágban megyek), olyan szinten szétmaródik a bőröm... és kegyetlenül fáj.


A másik lehetőség az, hogy nem szép a lába, mert mondjuk vannak rajta visszerek, egyenetlen színű a lába, és felvesz egy vastagabb testszínű harisnyát, hogy ezt eltakarja.

2017. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Vagy gyantáztat és szőrös.


Én egész nyáron vastag harisnyában vagyok mindig, hogy ne bámuljanak.

2017. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nekem is osszeer felul a combom , de azert 30 fok felett tulzas a harisnya! Akiket En lattam vekonyak voltak es tokeletes borrel.

Raaadasul van a vadlimba par visszer is. Olyan mintha valaki felul kopaszodna es emiatt mindeg sapkat hordana.

2017. jún. 20. 13:10
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Neked meleged lesz attól, hogy mások harisnyát hordanak?
2017. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem! Csak mivel En telen nadrag ala veszek es nem fazom, illetve mikor tavaszodik es 20,25 fok van akkor mar elviselhetetlenul meleg a harisnya es hat azert 30 fok folott kisse elgondolkozik az ember aki jozan gondolkodasu, hogy ez vajon minek ilyen magas homersekleten.
2017. jún. 20. 13:45
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy kicsit összeér a combod, az nem ugyanaz, amikor olyan szinten dörzsölődik, hogy fel van horzsolva a bőröd alatta. A harisnya, ha jó minőségű, ezt elkeróli.
2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

De neked semmi közöd ahhoz, ha a másik akár téli bundában jár 40 fokban.


Nekem elegem van a hozzád hasonló tátott szájú barmokból. Nekem hosszú ujjút kell hordanom, mert ahol a nap ér, ott kiütéses leszek. De muszáj félhangosan beszólogatni.

2017. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7! Es inkabb hogutat kapsz emiatt?

Miert nem kened be olyan olajjal amit nem sziv fel a bor es kimondottan erre a celra van.

A husosabb ferfiak ezt a problemat hogy oldjak meg?


8! Valoszinu a modorod miatt kaptad ezt a napallergias buntetest az elettol amit meg is ertek...

Ha Nekem ehhez semmi kozom akkor legyszives olvass vegig par kerdeshez tartozo kommentet mert a javareszuk csak velemeny kinyilvanittasbol all, tehat ott is onjelolt rendoroskodhetnel!

2017. jún. 20. 14:45
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Mert az olaj nekem szart sem ér.

És jól bírom a meleget, nem kaptam eddig hőgutát :).

2017. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!