Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron baseball sapkán kívül...

Nyáron baseball sapkán kívül még mit hordhat egy lány a meleg miatt? Mert nekem pl. nem áll jól, és helyette szeretnék vmit.

Figyelt kérdés
persze ha divatos az sem árt...:)
2017. jún. 22. 17:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

És a baseball sapkába nincs meleged 70fokban??

Minek a sapka ilyen melegbe?

Szemedbe süt a nap? Akkor mondjuk napszemüveg???


😒

2017. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1: igen, szemembe süt a nap, és mondjuk napszemcsiben én pl. nem látok igazán jól(kirándulás alkalmával)

2: tudod szoktak a gyerekekre is adni, napszúrás elkerülése végett..de valószínűleg nincs gyereked...:/

2017. jún. 22. 18:03
 3/25 anonim ***** válasza:
1%

Elso! Szerinted lehet kovetni a nok eszjarasat?

Itt a fovarosba ma 39 fok volt es nem egy marhat lattam harisnyaba meg rovidgatyaba! Szerinted ertelme ennek mennyi?

Nem veletlenul kezdodik 2-el a szemelyi szamuk...

2017. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát gratulálok kedves válaszoló! Teljes mértékben a kérdésre adtál választ! Lehet jobb lett volna úgy kiírnom, hogy kedves női társaim, mit javasolnátok...akkor talán nem kaptam volna ilyen hozzászólásokat...bár amilyenek a férfiak....
2017. jún. 22. 19:03
 5/25 anonim ***** válasza:
Esetleg kalap? Hatha az jol állna.
2017. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
0%
Őszintén szólva szerintem teljesen felesleges volt kiírni a kérdést...Ha komolyan nem jutott eszedbe a kalap -amelyből igencsak sokat látni akárhol-,akkor nem lehetsz túl kreatív...Ha esetleg arra gondoltál,hogy szemüveges vagy és ezért nem tudod hordani a napszemüveget...Én tudom mindkettőt hordani egyszerre...
2017. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolso! Drioprias napszemuvegrol nem hallottal?
2017. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A napszemüveg nem védi a fejet, halántékot, megfájdul az ember feje a tűző napon. Vegyél egy szép kalapot, pl. szalmakalap. Ha kellően széles a karimája, még a váll is védve van.
2017. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Már megint ez a harisnyás-rövidnacis baromság... az előző kérdésnél le lett írva legalább 4 ok, amiért hordhatnak harisnyát. És nem, nem mindenki kap hőgutát tőle, matika kedves.


Amúgy meg kérdező, vehetsz pl. sima napellenzőt, ha a baseballsapival a teteje a baj, és nem a sild, vagy kalapot (l. szalma- vagy vászon).

2017. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Matika2!


Te egy hímsoviniszta nőgyűlölő buta ember vagy. Miért jó neked, hogy itt fröcsögsz? Ettől jobb lesz valami neked?


Amúgy én is a szalmakalapott ajánlanám. Nekem amikor nyáron a szabadban festek be szokott válni. Szellősebb is talán mint egy baseball sapka és még a nyakamat is védi a leégéstől.

2017. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!