Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri rendelni...

Szerintetek megéri rendelni fürdőruhát a Wish-en?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fürdőruhát rendelni a Wish-ről, de nem tudom hogy merjem-e, olyan sok rémtörténetet hallottam már néhány rendelős oldalról.., nem tudom, hogy bízhatok-e benne?

Ti már rendeltetek onnan?:)



2017. jún. 23. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen nezd meg a termek ertekeleseit akkor rendelj ha minimum 4 csillagot kap. Es persze azt sem art megnezni h mit ir a tobbi ember h pl a meretednel 2vel nagyobbat rendelj. Sokan postolnak kepeket is es irnak szallitasi idot es anyagminoseget is
2017. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindent neten rendelek, de a Wishről elég rossz dolgokat írnak a facebook-reklámjaik alatti kommentben.
2017. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én ruhát ,cipőt stb..úgy szeretek venni, ha fel tudom próbálni.Mi van,ha nem jó a méret, nem áll jó rajta, vagy a képen másabb volt?Konkrétan azt az oldalt nem ismerem...
2017. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem már egy fürdőruhát meg két ruhát,de szerintem fogok még rendelni.Mind 3 tökéletes,nézni kell a mérettáblázatot.Az egyik ruha árát vissza is kaptam,mivel 2 héttel a kiírt időpont után érkezett meg.Már visszakaptam a pénzem,és következő héten megérkezett.Nagyon segítőkészek,és a ruhák minősége sem rosszabb mint bárhol máshol,bár érdemes mások tapasztalatát/véleményét megnézni.
2017. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én inkább a hazai webshopokat részesítem előnyben. Külföldről hosszú idő, mire megérkeznek a cuccok. Nem szeretek hosszú heteket várni.
2017. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 24. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vettem már ott egy hosszú ujjút mert jóval olcsóbb volt mint idehaza és eddig ugyan tornadresszbe strandoltam ami nem igazán arravaló és már azok is már kezdtek elfáradni és nem lett volna sokkal olcsóbb így sem. Na akkor kb 2 ezer forintkörül rendeltem hosszú ujjú fürdőruhát direkt egy számmal nagyobbat, és amikor megkaptam jó 28 nap alatt akkor kibontva a színe teljesen más volt mint a képen sokkal sötétebb, de viszont mérete majdhogy nem tökéletes volt, és akkor a színe is barátságosabb lett kinyújtva. A fürdőruha jó, viszont az ujjrésénél kettő hiba van. Egyik az hogy a vállánál a hónaljamnál iszonyatosan bevágott ott nagyon rosszul lett kialakítva a varrás, de azt egy jó fej varrónő ismerősöm korrigálta. A másik hogy az ujjrésze kinyújtva kellett volna hogy a csuklómig érjen, ehelyett simán belefért volna még egyszer az alkarom. Abból is levágta ismerős, és a maradék anyagból gyakorlatilag egy tartalék újat lehetett volna csinálni, Abból végül csináltunk egy szép fejpántot ami elég jól mutat :) De ennek ellenére eldöntöttem hogy többet nem rendelek mert most pár napja avattam fel élesbe strandon, és bár nem néztek hülyének meg semmi de eléggé zavart vizesen amikor szárazon mentem a napra iszonyatosan égetett benne. A pasim szerint anyaggal van a gond szerinte túl sok nejlon vagy más irritáló műszál van benne amit idehaza szerinte nem is engedtek volna üzletbe árulni.
2017. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Óóó :( de csúnya, tudom milyen érzés kb pulcsikkal szoktam úgy érezni, hogy iszonyúan szurkálja a bőrőmet.:)

Nekem 2 részes tetszik főleg, mivel jobban szeretek a hasamon barnulni..:D

[link] erre gondoltam igazából nem tudom hogy beadja-e..

2017. jún. 26. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyha abban szeretnél napozni cicinél érdekes lesz a végeredmény :D
2017. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!