Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duna plázában a Claire's -ben...

Duna plázában a Claire's -ben a JoJo masnikra érvényes a 3at fizet 6ot vihet akció?

Figyelt kérdés

Ott nem volt rájuk kiírva mint pl a Gru meg a Ty játékokra, de mivel akkor nem volt nálam annyi pénz hogy vegyek hármat annyira nem izgatott. Tegnap a kökiben viszont amikor szerettem volna venni, ott nem egyesével volt feltűzdelve az adott árukhoz, hogy erre nem vonatkozik hanem egy nagy lapra volt kitéve felsorolva hogy mire nem vonatkozik az akció és a masnikra pont nem.

Ez lehet eltérő boltonként?



2017. júl. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Uristen. Ez komoly? Bemesz es megkerdezed! TADAMM!
2017. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nem lakom olyan közel, hogy a nemleges válaszért is megérje bemenni :D nem pesti vagyok
2017. júl. 13. 13:10
 3/3 anonim válasza:

Szia! Igen, amikor 3-at fizet 6-ot vihetsz akció van akkor az mindenre érvényes.

UI.: Biztos már megválaszolták vagy valami, de rákerestem itt is JoJora MIVEL NAGY FAN VAGYOK és gondoltam válaszolok :3 :)

2018. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!