Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, hogy az...

Hogyan öltözködjek, hogy az menô legyen, de ne tartsanak ribinek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 11:16
 1/5 anonim válasza:
100%
én divattanácsadó vagyok (legalább is hobbi szinten), ha gondolod, irj rám
2017. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Manapság már a pasik egy buta snapchat filter alapján leribizik a lányokat, szóval szerintem úgyse tudsz olyat csinálni, amibe senki ne pofázna bele, szóval csináld azt, amit csak szeretnél.
2017. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj menő lenni, inkább egyedi, saját stílust csinálj, hidd el az a legmenőbb! Ne akarj senkinek megfelelni. Személy szerint nem birom az olyan lányokat akik h&m-es haspolót vesznek magukra amire rá van nyomva Nirvana, közben azt se tudják mi az. Meg mikor 12-3 éves kislányok necc harisnyát húznak?! Vicc számomra.


Visszatérve az elejére, sz@rd le mások véleményét, öltözz úgy, viselkedj úgy, élj úgy, ahogy akarsz!


Bocs a szóismétlés miatt, ha off akkor ez van.

2017. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én 16 éves lány vagyok és én így szoktam öltőzködni(saját kérdés): https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Nekem ez tetszik te is olyan ruhákat hordj amik neked tetszenenek és ne foglalkozz mások véleményével.

2017. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-as: igen az biztos.. meg amugy sn olyan vagyk aki sok fajta stilust szeretszoval en eleg valtozatosan oltozkodom de az biztos hogy amilyen felirat van a polomon az ram es a felfogasomra igaz vagy szeretem azt az egyuttest. En se szeretem aki menosegbol vesz felolyanpolot amin nm istudja ki van.. de szeretnek vegre noiesen is oltozkodni..ami ugyancsak oke nekem es azen izlesem de nem tudom hogyan kezdjem.. ha egy no noies..sokan leribizze mikzben csakszep akar leni..ha pedig zsakruhaba jar az nm jo.. es azertkerdem h hol kezdjem? Milyen rovid lehetpl egy szoknya egy gatya vagy mikyeddekoltazsu lehet egy bluz stb..? Szeretnem vegre en is nonek (lany vagyok azert meg) erezni magam es szexinek.. esha nm kezdek el kicsit noiesen oltozkodni akkor a fiuk se vesznk eszre..
2017. júl. 21. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!