Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leírnátok, hogy hogyan képzelt...

Leírnátok, hogy hogyan képzeltek el egy 'fiúsabb' csajt?

Figyelt kérdés
Milyen stílussal ?

2017. júl. 21. 20:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%

Hm, Kérdező, hát megpróbálom.


- Először is, a haja rövid

- Szeret férfias stílusú,jellegű cumókat hordani. Ez bármi lehet, ami férfias. Zubbony, terepgatya, uránbányász csizma vagy militarista bakancs, baseballsapek, bőrkesztyű, kordnadrág, ilyesmik. Nem hord olyan ruhakölteményeket, amikből az összes nyalánkság kilátszik.

- Kedveli a férfias sportokat, mint jégkorong, futball, sízés, kerékpár,motorozás

- A szókincse inkább férfiszlenget tartalmaz, és nem használ pláza csaj anyanyelvet (szoli, hambi, kari, bari, nari, ajcsi, örihari, szupcsyhhh, láwcsyhhhh, uncseeehhhh, cejeceje, bocsika, király előlap a telcsire)

- Néha káromkodik, trágárkodik, de NEM folyamatosan!

- Jellemzőek rá a fiús testtartások (zsebredugott kéz)

- Nem érzelmi alapon hoz döntéseket

- Vonzzák a számítógépes játékok, a fejtörők, a nyálas tinipoptól komolyabb zenék

2017. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

-Rövid haj (és ha mondjuk mellé még sapkában van kb folyton, már az is elég fiús nálam)

-Soha, semmilyen esetben nem sminkel

-Fiús, laza ruhák:

[link]

-Hoodiekban van egész télen kb

-Semmi rózsaszín, meg ehhez hasonló "lányos" színt nem hord

-Ruhát, szoknyát nem hord, még mondjuk randira sem

2017. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%
Nem nehéz, mivel minden 3.-4. nő ilyen, farmer, melegítő tornacipő, sportcipő, bandás vagy tucat póló, béna nemtörődöm haj, faképű fej, semmi arcápoló, szemhéj ápoló,semmi parfüm.
2017. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért írtam ki, mert pár ismerősöm szerint fiúsabb vagyok.

Most összeszedtem, hogy mi illik rám abból, amit ti leírtatok.


- a hajam hosszú, nem rövid :)

- Szeretek baseballsapkát, farmert/ farmer rövid gatyát most nyáron hordani, meg sport trikókat. Nem szeretem a szoknyákat, se a magassarkút.

- Kedvelem a férfias sportokat, mint a futball, motorozás, box. Ezek közül mindegyiket űzöm is!

- A szókincsem inkább férfiszlenget tartalmaz, és nem használok pláza csaj anyanyelvet (szoli, hambi, kari, bari, nari, ajcsi, örihari, szupcsyhhh, láwcsyhhhh, uncseeehhhh, cejeceje, bocsika, király előlap a telcsire).

- Néha káromkodik, trágárkodik, de NEM folyamatosan!

- Jellemzőek rá a fiús testtartások (zsebredugott kéz), nem nagyon szoktam keresztbe tett lábbal leülni vhova.

- Nem érzelmi alapon hozok döntéseket.

-'Soha, semmilyen esetben' nem sminkelek, kivéve nagyobb volumenű ünnep (karácsony, esküvő, ilyesmi), de randira, bulikba nem, egyeltalán.

-Semmi rózsaszín, meg ehhez hasonló "lányos" színt nem hordok, jó azért színes ruhákat is húzok , de inkább szürke, fehér, fekete színeket szeretem, meg néha a pirosat is.

-Ruhát, szoknyát nem hordok, még mondjuk randira sem

- parfümöt szoktam használni, és a hajamat vagy kiengedve vagy copfban hordom általában (de ápolt, frissen mosott!)


Szerintetek, őszintén (!), fiús vagyok vagy normális?


20 vagyok

2017. júl. 21. 21:41
 5/33 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez tök faja :) igen, én azt mondanám, "fiús" csaj vagy. És nem negatív értelemben mondanám!!!

Megnéznélek málhamellényben és uránbányász csizmával is :D :$

2017. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

A dupla fonásos, chokeres, szoknyás, erősen sminkelt lányok is normálisak. Ahogy te is az vagy. Szóval az, hogy fiús vagy, vagy pedig normális, értelmetlen kérdés.

De egyébként fiús vagy, ez nem is kérdés. Nekem egyáltalán nem tetszenél, de sokaknak bejön ez a stílus :)

2017. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Bujka Barbara.

Amúgy a leírtak alapján fiús lánynak számítasz.

2017. júl. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
Egyátalán nem vagy fiús!!!!
2017. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Szóval ha jól értelmezem két fajta lány van. A cicabbaba. Meg a nem cicababa(fiús). A kettő között is vannak lányok!!! Sokkal többan mint az előző kettőben. Csak mondom. Idióták.
2017. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%
Ja akkor azok a fiúk akik rózsaszínben vannak. Melegek. Akkor tavaly majdnem mindenki meleg volt.
2017. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!