Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ennyire elterjedt...

Miért lett ennyire elterjedt a fiúk közében az ún. "SWAG" stílus?

Figyelt kérdés
Sok fiú ismerősöm régebb óta így öltözködik, de csak most figyeltem fel erre a stílusra mióta a legjobb haverom is elkezdett így öltözni (szűkebb nadrágok, az a tipikus hosszú Justin Bieberes pólók). Mikor lett ennyire elterjedt ez a stílus?

2017. júl. 25. 14:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%

Mert azt hiszik, ezzel menők ha úgy öltöznek mint a búzák, max a tizenéves kis csitriknek jön be, de a felnőtt érett nőknek Férfi kell, aki nem a sztárokat majmolja, nem a sztárok világában él, hanem a valóvilágban, saját stílusa van, és leszarja ha az nem márkás, mert nem attól lesz valaki értékes, ha jobbnál jobb márkás cuccokban van, hanem amit elért az életben.


Elnézem a 13 éves húgomat is, akkora egy ri*anc lett, hogy az hihetetlen. Több pasival csókolózott mint én 24 éves létemre. Azt azzal dicsekszik nekem, hogy egy nap 10 srácot is lekapott, és hogy milyen jó már neki. Arról ne is beszéljünk hogy úgy öltözködik, mint egy útszéli k*va..

Áá örülök, hogy nem ebbe a korszakba születtem

2017. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja hogy ezt így hívják?

Én simán b*zinak gondoltam őket eddig :D

2017. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt mondja meg valaki, mi az hogy "swag stílus", meg mi az, hogy tipikus justin bieberes pólók? Szerintetek, ha valakinek szűk farmerja van meg hosszított felsője, az egyből egy kis b*zi?
2017. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

volt itt olyan aki azt mondta h szereti ha ráfeszül a gatya és jobb a segge is benne.


Sztem meg simán női cuccokat hord. Na ezért gondolják sokan, h búzák. Egyébként a küllemük és viselkedésük, mozdulataik is hótt nőiesek legtöbbjüknek.


boccs...

2017. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Csak olvasom ezt a sok kis buta hozzászólót akinek csak búza lehet egy fiú aki nem az ő elvárásaiknak megfelelően öltözködik és megpróbál saját magának tetszeni, azért néz ki a legtöbb srác úgy mint egymás fénymásolatai mert félnek beújítani nehogy melegnek nézzék őket.


Ennyi erővel sokkal több nőt lehetne lebúzázni mert ők legalább bevisznek valami újítást és nem sablonosak mint a fiúk.


1-es! Ezen jót röhögtem! A húgod 13 évesen több pasival smárolt mint te 24 évesen?

És még te búzázod a swagos fiúkat?? :)))))

2017. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2017. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell ezen rugózni, búzázni, kamaszok, fiatal korban nem lényeges bő szárú nadrágban, felnőtt stílusban öltözni, komoly felnőttes öltözködésre ráérnek 20év fölött.

Búzázók pedig megtanulhatnák már, hogy a melegek ugyanúgy öltöznek, mint a heterok.

2017. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne feledkezzünk meg a plafonfestéshez kiváló ecsethajakról sem.
2017. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
A lányoknak mégis a SWAG srácok kellenek.......... Engem meg lekoptatnak........... 21/F
2017. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rossz társaságban forogsz...
2017. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!